Green Park Camping

Green Park Camping
3,00

agvagreenparkcamping.com/

0-216-721-73-62

Kurfallı, Yolu, Şile/İstanbul

Özel işletme


Hakkında

Muhteşem bir doğada yemyeşil ağaçların keyfini çıkartacağınız bir kamp tatili için Green Park Camping’i tercih edebilirsiniz. Şile merkeze yaklaşık 30 km’lik mesafede yer alan tesiste hem çadır hem de karavan konaklaması yapabiliyorsunuz. Green Park Camping’in misafirleri büyüleyen özelliklerinden biri de denize sıfır konumu. Tesiste konaklarken gün içinde özgürce yüzebilir ve yemyeşil bir doğanın keyfini çıkartabilirsiniz. Doğaya kendinizi oldukça yakın hissedeceğiniz bir konumda bulunan tesise ulaşım için toplu taşıma ve özel araçları kullanabilirsiniz. Tesise arzunuza göre şahsi karavanınızla gelebilir ya da işletmenin misafirler için kiralamış olduğu karavanlardan faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde şahsi ya da tesisin çadırlarında konaklayabilirsiniz. Karavan ya da çadır konaklaması tercih etmezseniz özenle tasarlanmış bungalov evlerde de kalabilirsiniz.

Green Park Camping’in sezon boyunca sık tercih edilmesinin başlıca nedenleri arasında İstanbul’a yakınlığı geliyor. Şehir gürültüsü ve rutinlerden kaçmak istediğiniz bir hafta sonu kolayca Green Park Camping’e gelebilirsiniz. Tesiste ailenizle birlikte konforlu bir kamp tatili yapabilmeniz için her türlü hizmet sunuluyor. Tesiste konaklarken wc, duş, elektrik, internet bağlantısı, kesintisiz sıcak su, buzdolabı, bulaşık yıkama alanı, çamaşırhane, plaj, şezlong, çocuk oyun alanı, soyunma kabinleri, klima, televizyon bağlantısı, otopark ve şemsiye gibi her türlü hizmete anında ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik tesiste 7/24 kesintisiz sunulan sıcak su hizmeti sayesinde ailenizle birlikte konforlu bir kamp tatili yapabilirsiniz.

Muhteşem bir doğada bulunan Green Park Camping’te konaklarken birçok aktiviteyi de keşfedebilirsiniz. Tesiste bulunan voleybol alanında oldukça keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Üstelik çocuk oyun alanı özellikle aileler için unutulmaz birçok anıya ev sahipliği yapacaktır. Gündüz yüzme ve dalış gibi yaz aktivitelerini deneyimlerken akşam yıldızların altında canlı müziğin keyfini çıkartabilirsiniz. Farklı deneyimler keşfetmek isterseniz de tesisin oyun makinelerini kullanabilirsiniz. Aileler için özenle tasarlanan tesise yanında kadın ve aile olmayan kişiler kabul edilmez. Bu sayede güvenli ve konforlu bir kamp tatili yapabilirsiniz. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce müsaitlik durumu ve fiyatlar hakkında bilgi almak için iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Voleybol
Doğada Yürüyüş
Yüzme (Deniz)

Kiralama

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masa tenisi

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Voleybol alanı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)