Green Hill Glamping

Green Hill Glamping
4,70

greenhillglamping.com/

0533 385 82 28

İlmiye Mah. İlmiye Köyü İç Yolu 1. Sok. 10/1, Sapanca/Sakarya

grenhilglamping@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Green Hill Glamping tesisinde doğayla bağlantı kurabileceğiniz eşsiz vakitler geçirebilirsiniz. Samanlı Dağlarının eteklerinde bulunan Green Hill’de ev konforunu bulabileceğiniz büyüleyici bir deneyimle baş başa kalabileceksiniz. Yılın her mevsimi kesintisiz olarak hizmet veren Green Hill Glamping’te her sabahı kuş seslerinin huzur verici ahengiyle karşılayabilirsiniz. “Sevgi” temasıyla restore edilmiş Green Hill’in şehir merkezine yaklaşık 2,5 km’yi bulan bir mesafesi mevcut. Dağlık bir bölgede yer alması nedeniyle ulaşımın özel araçla sağlandığı tesiste gün içerisinde şehir gezilerine çıkabilir ya da doğanın derinliklerine doğru huzur verici bir yolculuk yapabilirsiniz. Sapanca Gölü karşısında büyüleyici vakitler geçireceğiniz Green Hill Glamping’in hayalinizdeki tatil için özenle tasarlandığını görebileceksiniz.

Sapanca Gölü’ne karşı lüks bir konaklama yapabileceğiniz Green Hill Glamping’te Dome konseptiyle tasarlanan Glamping çadırları mevcut. Her biri ilgi çekici tasarım ögeleriyle zenginleştirilmiş Dome evlerinde aydınlatma, hamak, oturma grubu, masa, soba, klima, yatak, yastık ve yorgan gibi olanaklarla buluşabilirsiniz. Dome Glamping evlerin şeffaf ön paneli sayesinde her sabahı Sapanca Gölü’nün büyüleyici manzarası eşliğinde karşılayabilirsiniz. Green Hill’in özel Glamping çadırlarının önünde bir veranda bölümü ve havuz bulunuyor. Havuzun ısıtmalı dokusu sayesinde lüks tercihlerinizi oldukça konforlu bir şekilde karşılayabiliyorsunuz. Sapanca Green Hill Glamping Dome evlerinde elektrikli ocak, su ısıtıcısı ve kahve makinesi, pişirme tavaları ve mutfak eşyaları, tabaklar, çatal bıçak takımı ve kupalarla kendi yemek öğünlerinizi kolayca hazırlayabilirsiniz. Ayrıca her evin önünde yer alan ateş çukurlarında kendi ateşinizi yakabilir ya da barbekü ve mangal yapabilirsiniz. Üstelik tesiste barbekü ve mangal için ekstra bir ücret ödemediğiniz gibi ücretsiz çay ve kahve imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Büyüleyici bir rotada unutulmaz tatil anıları vadeden Green Hill Glamping tesisinde hem ruhsal hem de bedensel olarak kendinizi iyi hissedebileceğiniz aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Gün içerisinde ruhunuzu dinlendirmek için fotoğrafçılık yapabilir, yürüyüşe çıkabilir ya da her Dome evine özel olarak ayrılmış bahçede kendi yoganızı yapabilirsiniz. Ruhunuzun yanı sıra zihinsel olarak da beslenebileceğiniz Green Hill Glamping’te şehrin yorucu atmosferinden sıyrılarak romantik konaklama detaylarıyla buluşabilirsiniz. Tesiste 0-6 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak konaklayabiliyor. Tesisin hizmetleri ve güncel fiyat politikası hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bağlantıya geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Glamping

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş