Göle Kamp Alanı

Göle Kamp Alanı
4,00

--

--

Göle/Ardahan


Hakkında

Sessiz bir rotada inzivaya çekileceğiniz dinlendirici bir kamp için Göle Kamp Alanı’nı tercih edebilirsiniz. Göle, Ardahan şehir merkezine yaklaşık 44 km sürüş mesafesinde bulunuyor. Üstelik ücretsiz kamp alanına gün içerisinde düzenli olarak Ardahan şehir merkezinden hareket eden minibüsler ve özel araçla gelebilirsiniz. Yeşiliyle kendine hayran bırakan bir doğayla baş başa kalabileceğiniz Göle Kamp Alanı, tertemiz ve sakin atmosferiyle gezgin ve kampçıların uğrak noktası hâline gelmiş. Dolayısıyla özellikle yaz mevsiminde Göle’ye geldiğinizde piknik ve kamp için bölgeyi tercih eden birçok gezginle karşılaşabilirsiniz.

Ardahan’ın saklı köşesi Göle Kamp Alanı’nda çadır ve karavan kampı için elverişli birçok rota mevcut. Üstelik dört bir köşede görebileceğiniz doğal güzellikler, doğada vakit geçirmek isteyen herkese hitap etmeyi başarıyor. Göle Kamp Alanı’nda ziyaretçilerin konforlu bir kamp geçirmesini sağlayan tesisler bulunuyor. Çok kısa bir sürede ulaşabileceğiniz Göle ilçe merkezinde yeme-içme, elektrik ve alışveriş gibi birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kamp ve gezi rotası olarak Göle’yi tercih eden ziyaretçilerin önemli sebeplerinden biri de yöresel lezzet çeşitliği. Göle merkezinde birbirinden farklı noktalarda Ardahan’ın yöresel lezzetlerini deneyimleyebilirsiniz. Üstelik Göle’de kamp yaparken bölgeyi yayla turizmi için tercih eden birçok yerel halkla da karşılaşabilirsiniz.

Göle Kamp Alanı’nın sahip olduğu doğal güzellikler, iyi hissedebileceğiniz birçok aktivite için de zemin oluşturuyor. Göle; Bülbülan Yaylası, Aktaş Gölü ve Ziyaret Tepesi gibi birçok doğal güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla kampınız boyunca birbirinden farklı güzellikleri keşfederek bir şehir turuna çıkabilirsiniz. Ayrıca gördüğünüz doğal güzellikleri fotoğraflamak için bir doğa yürüyüşü de yapabilirsiniz. Göle Kamp Alanı’nın gece vakti oldukça soğuk olabileceğini bilmelisiniz. Bu nedenle Göle’ye kampa gitmeden önce soğuğa dayanıklı çadır ve uyku tulumu edinmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

13°/5° C

Clear

Pzt (22.Nis)

12°/5° C

Clouds

Sal (23.Nis)

15°/9° C

Clouds

Çar (24.Nis)

18°/12° C

Clouds

Per (25.Nis)

19°/9° C

Rain

Cum (26.Nis)

18°/8° C

Rain

Cmt (27.Nis)

19°/8° C

Rain

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Gezi
Rahatlama
Kültür
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Yakacak odun

Ağaçlık alan