Gölbaşı Maşukiye Aile Piknik ve Kamp Alanı

Gölbaşı Maşukiye Aile Piknik ve Kamp Alanı
4,30

--

0 534 841 23 20

Maşukiye, Harbiye caddesi No:12, Kartepe/Kocaeli

Özel işletme


Hakkında

İzmit’in Kartepe ilçesinde ailenizle birlikte keyifli bir piknik ve kamp rutini için Gölbaşı Maşukiye Aile Piknik ve Kamp Alanı’nı tercih edebilirsiniz. Kartepe’nin Maşukiye sınırları içerisinde hizmet veren tesiste yorucu şehir rutinlerinden uzaklaşarak dinlendirici bir kamp aktivitesine adım atabilirsiniz. Cenneti andıran doğasıyla görenleri kendine hayran bırakan Gölbaşı Maşukiye Aile Piknik ve Kamp Alanı’nın İstanbul’a 1 saat 27 dakika ve İzmit’e yaklaşık 47 dakikalık kısa bir ulaşım süresi mevcut. Aynı şekilde Kocaeli’nin Kartepe ilçesinden 10 dakikalık sürüş mesafesi bulunan kamp alanına Maşukiye sınırlarından 5 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca kamp tesisinin merkezi ulaşım rotası sayesinde çok kısa bir süre içerisinde Ormanya gibi aktivite merkezlerine gidebilirsiniz.

Gölgelik kamelyalar gibi pek çok kolaylığın düşünüldüğü Gölbaşı Maşukiye Aile Piknik ve Kamp Alanı’nda kendi çadırınız ya da karavan ile konaklayabilirsiniz. Üstelik çadırlar için özel olarak hazırlanmış kamelyalar sayesinde yağmurlu günlerde de çadırınızı güvenle kurarak konforlu bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Gölbaşı Maşukiye Aile Piknik ve Kamp Alanı’nda kampçıların faydalanabileceği buzdolabı, bulaşık yıkama alanı, tuvalet, çeşme, ortak oturma alanı ve türevi pek çok hizmet olanağı düşünülmüş. Bu sayede kamelyaların altında konforlu bir konaklama yaparken günlük ihtiyaçlarınızı tesis hizmetlerinden kolayca karşılayabilirsiniz. Gölbaşı Maşukiye Aile Piknik ve Kamp Alanı’da yemek ihtiyaçlarınızı çevre marketlerden temin ederek kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca tesiste özel belirlenmiş alanları kullanarak kendi mangalınızı da yakabilirsiniz.

Kartepe’nin sakinlik rotası Gölbaşı Maşukiye Aile Piknik ve Kamp Alanı’nın çevresi yemyeşil bir doğa ile zenginleşiyor. Bu sayede tesiste kamp yaparken birbirinden farklı kamp aktivitelerini deneme şansınız da bulunuyor. Öncelikle Sakarya’nın büyüleyici doğasını ve zengin bitki örtüsünü keşfetmek adına bir doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. Ayrıca hamak ve büyük salıncakları keşfederek kamp sınırları içerisinde de keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Oldukça geniş bir doğal arazi üzerine kurulmuş kamp tesisine evcil hayvanınızla da güvenle gelebilirsiniz. Gölbaşı Maşukiye Aile Piknik ve Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce merak ettikleriniz hakkında bilgi almak adına iletişim kurabilirsiniz.

 

Görseller: 1. Barış Kuzey Sude Bayrak, 2. Konstantin Perov, 3. Mustafa Özkan


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Tuvalet

Duş