Gökliman Camping

Gökliman Camping
4,80

goklimancamping.com/

+90 533 385 28 86

Karşıyaka Mahallesi, 1. Gökliman Sk. No:101, Finike/Antalya

info@goklimancamping.com

Özel işletme


Hakkında

Antalya’nın Finike ilçesinde huzurlu bir kamp tatili için Gökliman Camping tesisini tercih edebilirsiniz. Mavi bayrak ödüllü Gökliman Koyu Belediye Plajı’nın tam karşısında yer alan Gökliman Camping, sahip olduğu eşsiz deniz manzarası sayesinde görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. Tesisin göz alıcı manzarası sayesinde yoğun şehir hayatından uzaklaşarak kendinizi huzurlu bir deneyimin içerisinde bulabilirsiniz. Likya yürüyüş yoluna 800 metrelik mesafesi bulunan tesisin Finike şehir merkeziyle arasında 4 km ulaşım süresi mevcut. Bu sayede Demre Finike Yolu’nu kullanarak özel araçla kolay bir şekilde Gökliman Camping’e ulaşabileceğiniz gibi kısa süreli şehir gezilerine de çıkabilirsiniz. Ayrıca tesise özel araçla geldikten sonra güvenli araç otoparkından faydalanabilirsiniz.

Gökliman Camping’te büyüleyici bir manzara eşliğinde farklı konaklama türlerini deneyeceğiniz bir kamp tatili yapabilirsiniz. Öncelikle tesisin deniz manzaralı rotalarına kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Ayrıca özgür bir kampçılık serüveni için tesise karavanla gelerek manzaralı noktalara aracı park edebilirsiniz. Farklı konaklama alternatifleriyle buluşabileceğiniz Gökliman Camping’te pek çok hizmet olanağı da sunuluyor. Kamp tesisinde sıcak su, duş, elektrik bağlantısı, internet, otopark, lavabo, ortak kullanım mutfak ve buzdolabı gibi olanaklar bulabilirsiniz. Bu sayede gün içerisinde malzemelerinizi buzdolabında muhafaza ederek kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Tesisin vermiş olduğu mangal+tel ızgara hizmeti sayesinde ailenizle keyifli bir mangal da yakabilirsiniz. Ayrıca tesiste ekstra olarak çamaşır makinesi imkânından da faydalanabilirsiniz.

11 dönüm arazide, Harnup ağaçlarının gölgesinde kurulan Gökliman Camping’te doğayla bütünleşeceğiniz pek çok aktiviteyi deneyebilirsiniz. Öncelikle mavi bayraklı Gökliman Koyu Belediye Plajı’na giderek yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi aktiviteleri deneyebilirsiniz. Ayrıca tesisin merkez ilçelere yakınlığı sayesinde kültürel bir keşif yapabileceğiniz şehir turlarına çıkabilirsiniz. Son olarak Gökliman Camping’in eşsiz doğasını keşfetmek adına doğa yürüyüşlerine de adım atabilirsiniz. Finike’de bulunan kamp alanına doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş