Gökdere Köyü Kamp Alanı

Gökdere Köyü Kamp Alanı
4,00

--

--

Gökdere/Konyaaltı/Antalya


Hakkında

Kuş cıvıltıları eşliğinde gözlerden uzak ve huzurlu bir kamp tatili için rotanızı Gökdere Köyü kamp alanına çevirebilirsiniz. Antalya’nın Konyaaltı mevkiinde bulunan ücretsiz kamp alanı şehir merkezine yakınlığı sayesinde kampçıların uğrak bir rotası hâline gelmiştir. Dere kenarı ve ormanın derinliklerinde yer alan bölgeye şehir merkezinden KC06, TK51A ve UC32 numaralı otobüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda özel araç ya da karavan ile de ulaşımınız oldukça kolaydır. 

Çadır ve karavan kampı için konforlu bir konaklama imkânı sunan bölgede herhangi bir özel işletme bulunmaz. Bu nedenle yeme-içme ihtiyaçlarınızı yolda karşılamanız gerekebilir. Bölgeye varmadan önce en yakın Gökdere Köyü yakınlarında ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra wc ve duş gibi imkânlar da bulunmadığı için profesyonel kamp tecrübelerinizi deneyebilirsiniz. Bu gibi ihtiyaçlar sizin için zorluk yaratıyorsa portatif wc ya da duş ekipmanlarına göz atabilirsiniz. 

Ormanın içi ve dere kenarında konumlanan bölgede trekking, bisiklet turu, voleybol, yoga, koşu ve gezi gibi birçok aktiviteyi de deneme fırsatı bulabilirsiniz. Ücretsiz konaklayabileceğiniz kamp bölgesinde telefon sinyalleri de belli noktalarda çeker. Bu nedenle bölgeye ulaşmadan önce konum bildirimi yapmanızı öneririz. Aynı zamanda elektriğin de bulunmadığı bölgede konaklarken yanınızda bir powerbank getirmeli ya da gelmeden önce köy çevresinde şarj yenilemelisiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

29°/23° C

Clouds

Çar (24.Nis)

26°/21° C

Rain

Per (25.Nis)

26°/21° C

Clear

Cum (26.Nis)

27°/22° C

Clear

Cmt (27.Nis)

25°/21° C

Rain

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Yüzme (Nehir)
Voleybol
Doğada Yürüyüş
Gezi
Rahatlama
Dalış
Kültür
Bisiklet

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Ağaçlık alan