Gökçeada Surf Inn

Gökçeada Surf Inn
4,20

surfinn.com.tr

0533 293 22 08

Çınarlı Mahallesi, Aydıncık mevki, Çınarlı Sk., Gökçeada/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Kite Surf tutkunları tarafından hayata geçirilen Gökçeada Surf Inn işletmesinde macera dolu bir kamp tatili yapabilirsiniz. Özel kamp işletmesi Kefalos Plajı’nın hemen yanında denize sıfır konumda bulunuyor. Kamp alanına özel aracınızla gelmek isterseniz Gökçeada merkezi üzerinden Eşelek Köyü yönü ve Tuz Gölü-Kefalos Plajı istikametinde ilerleyerek tesise ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bölgeye toplu taşıma araçlarıyla gelmek için ada merkezinden minibüs seferlerini tercih edebilirsiniz.

Lüks bir deneyimden ziyade konforu birinci plana koyan Surf Inn işletmesinde çadır, karavan ve bungalov konaklama imkânı sunuluyor. Tamamı çim yeşilliğiyle oluşturulmuş geniş kamp arazisinde ister karavan kiralayabilir isterseniz de kendi karavanınızla gelerek tesisin tüm imkânlarından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kapsamlı kamp işletmesinde 7 adet bungalov ev tipi bulunuyor. Adanın güzelliklerinden ilham alarak özenle dekore edilen bungalov evlerde konfor sağlayan yatakların yanı sıra tuvalet ve duş bölümleri de bulunuyor. Bu sayede birçok ihtiyacınızı kısa sürede giderebiliyorsunuz. Tesiste günlük ihtiyaçlarınızı kamp sınırları içerisinde karşılayabilmeniz için elektrik bağlantısı, wc, duş, sıcak su, internet bağlantısı, restoran, plaj, şemsiye, şezlong, ücretsiz otopark ve soyunma kabinleri bulunuyor. 

Balıkçılık ve yüzmenin bir tutku olarak benimsendiği tesiste birçok aktiviteyi de deneme fırsatı bulabilirsiniz. Tesisin sunmuş olduğu macera dozu yüksek aktiviteler; uçurtma sörfü, tüplü dalış, trekking, bisiklet turu, balıkçılık, gezi ve avcılık olarak sıralanır. Bu sayede hem konforlu hem de eğlenceli bir kamp tatili geçirebilirsiniz. Tesisin evcil hayvanlara kapısının açık olması aile ve minik dostunuzla unutulmaz bir kamp tatili geçirmenizi sağlar. Fiyatların sezonluk olarak belirlendiği tesiste müsaitlik durumunu öğrenmek ve detaylı bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Sörf
Gezi
Rahatlama
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş