Gizli Vadi Kamp & Pansiyon

Gizli Vadi Kamp & Pansiyon
4,40

kasgizlivadi.com/

05424873250

Bayındır, Gizli Vadi Kamping, Büyük Çakıl Cd. No:9, Kaş/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Doğanın içerisinde huzur bulacağınız minimalist ve şirin bir kamp alanı arıyorsanız Gizli Vadi Kamp & Pansiyon’u mutlaka ziyaret etmelisiniz. Saklı bir doğa içerisinde bulunan tesis, Kaş ilçe merkezine 2 km’lik uzaklığı sayesinde 5 dakikalık sürüş mesafesinde konumlanıyor. Bu sayede şehir merkezinden çok kısa bir süre içerisinde tesise gelebiliyorsunuz. Küçük ve büyük olmak üzere farklı yapılara sahip yeşil tepelerin ortasında çimenlik alan üzerine kurulu tesiste arzuladığınız huzurlu ve samimi atmosferi bulabiliyorsunuz. Tesiste misafirlerin kendini konforlu hissedebilmesi için çadır, karavan ve pansiyon konaklaması sunuluyor. Bu sayede şehir yaşantısından soyutlanarak saklı bir cennetin kapısını aralayabiliyorsunuz. Kaş ilçe merkezi üzerinden Gizli Vadi Kamp & Pansiyon’a ulaşmak için Büyükçakıl Plajı istikametine giden dolmuşları kullanabilirsiniz. Özel araçla geliyorsanız da 5 dakikalık sürüş mesafesinden sonra tesise ulaşabilir ve aracınızı ücretsiz otoparka güvenle park edebilirsiniz. 

Gizli Vadi Kamp & Pansiyon işletmesi oldukça geniş bir arazi üzerine kurulmuş. Dolayısıyla çadır ve karavan kampı yapılan bölgeler arasında makul bir boşluk bulunuyor. Bu sayede kamp yaparken sessizlik ve huzurun keyfini çıkartabiliyorsunuz. Konforlu bir konaklama için her türlü gereksinimi düşünen işletmede wc, duş, sıcak su, elektrik, internet bağlantısı, restoran, mutfak, otopark ve ateş yakma alanı gibi hizmetler sunuluyor. Bu sayede her ihtiyacınız için kısa süreli ve etkili çözümler bulabiliyorsunuz. Gizli Vadi Kamp & Pansiyon’da konaklarken yeme ve içme gibi temel ihtiyaçlarınız için farklı hizmetler sunuluyor. Arzunuza göre restoranın lezzetli yemeklerini deneyebilir ya da ortak kullanım mutfak alanında kendi yemeğinizi pişirebilirsiniz. Ayrıca yalnızca etinizi temin ederek tesiste aldığınız kömür ile mangal yakabilirsiniz. 

Doğanın içerisinde kendinizi olabildiğince özel hissedeceğiniz tesiste birçok aktivite imkânı da sunuluyor. İşletmede konaklarken macera dozunu her zaman yüksek tutmak için tırmanış, yamaç paraşütü ya da tüplü dalış yapabilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi Akdeniz’in sıcak ve huzurlu sularına bırakabileceğiniz bir yüzmenin de keyfini çıkartabilirsiniz. Yemyeşil bir doğanın tadını çıkarmak isterseniz de trekking, bisiklet sürüşü, yoga ve gezi de yapabilirsiniz. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce hizmet politikası hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Tırmanış
Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Yamaç Parasutu
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş