Gizli Bahçe Kamping

Gizli Bahçe Kamping
4,00

instagram.com/gizlibahcekamp/

0 533 474 86 17

Köy Merkezi, Kapaklı/Armutlu/Yalova

Özel işletme


Hakkında

Yalova Armutlu’da ailenizle birlikte huzur bulabileceğiniz bir kamp tatili için Gizli Bahçe Kamping’e gidebilirsiniz. Adından da belli olduğu üzere denize nazır ve sakin bir bölgede kurulan tesis, Yalova’nın Armutlu ilçesi ve Kapaklı Köyü beldesinde hizmet veriyor. Dolayısıyla tesisin İstanbul’a 2 saat, Bursa’ya 56 dakika, Yalova’ya 1 saat 7 dakika ve Armutlu ilçe merkezine yaklaşık 25 dakikalık bir ulaşım süresi bulunuyor. Gizli Bahçe Kamping’e ulaşmak için İstanbul gibi çevre lokasyonlardan gelirken Anadolu Otoyolu’nu kullanabilirsiniz. Ayrıca Armutlu Gemlik Yolu istikametine geldiğinizde kısa bir süre içerisinde Gizli Bahçe Kamping tesisine ulaşabilirsiniz. Yalnızca ailelerin kabul edildiği kamp alanına giriş yaptıktan sonra özel aracınızı otoparka güvenle bırakabilirsiniz.

Misafirlerin kendini rahat hissetmesi üzerine intizamlı bir şekilde düzenlenmiş Gizli Bahçe Kamping tesisinde kendi çadırınız ya da karavan ile konaklayabilirsiniz. Bunun için çadır ya da karavanlar için özel olarak hazırlanmış yerlere kamp ekipmanlarınızı kurabilirsiniz. Gizli Bahçe Kamping’in özel çadır alanlarının hemen yanında masa ve sandalye hizmeti de sunuluyor. Dolayısıyla deniz manzaralı ortak oturma alanlarında ailenizle birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Kamp tesisinde duş, tuvalet, bulaşık yıkama alanı, aydınlatma ve daha pek çok hizmete ulaşabilirsiniz. Üstelik tesisin denize açılan kapısı sayesinde günün büyük bir çoğunluğunu sahilde geçirebilirsiniz. Gizli Bahçe Kamping’in denizinde midye ve deniz anası bulunabilir. Bu nedenle gelirken yanınızda deniz ayakkabısı da getirmenizi tavsiye ederiz.

Doğanın huzurlu renklerinin bir araya geldiği Gizli Bahçe Kamping tesisinde ailenizle birlikte keyifli vakit alabileceğiniz aktiviteler yapabilirsiniz. Öncelikle hep birlikte şehir ve doğayı keşfetmek için bisiklet turuna çıkabilirsiniz. Ayrıca yapacağınız doğa gezilerinde birbirinden güzel manzaraları kaydetmek için fotoğraf makinesi bulundurabilirsiniz. Denize sıfır kamp alanında keyifli anılar biriktirmek adına yüzme, dalış ve olta balıkçılığı da yapabilirsiniz. Armutlu’da hizmet veren Gizli Bahçe Kamping tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak adına iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş