Gizli Bahçe Camping

Gizli Bahçe Camping
4,70

gizlibahcecamping.com/

+90 543 504 07 94

Adrasan, 240. Sk. No:10, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Portakal ağaçları gölgesinde yer alan Adrasan Gizli Bahçe Camping’te huzur dolu bir tatil yapabilirsiniz. Gizli Bahçe Camping, Adrasan’ın 240. Sokak bölgesinde hizmet veriyor. Üstelik tesisin mavi bir deniz ve yemyeşil doğayı birleştiren özel teması kampçılara her sezon için unutulmaz bir tatil fırsatı veriyor. Kolay bir ulaşım rotasında yer alan Gizli Bahçe Camping’e giderken kendi aracınızı ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Tesise gelirken Adrasan bölgesinde hizmet veren araçları tercih edebilirsiniz. Ayrıca özel aracınızla Adrasan ilçe merkezinden yola çıkıp 240. Sokak üzerinden yaklaşık 6 dakikalık bir sürüş mesafesiyle Gizli Bahçe Camping’e gelebilirsiniz. Üstelik tesisi diğer kamplardan farklı kılan ful gölgelik otopark alanına şahsi aracınızı güvenle park edebilirsiniz.

Samimi ve keyifli birçok kamp anısı biriktireceğiniz Adrasan Gizli Bahçe Camping’te hem kendi çadırınızda kalabilir hem de tesisin yerleşik çadırlarını kiralayabilirsiniz. Üstelik Gizli Bahçe Camping’in kendi yerleşik çadırlarında yatak, yastık ve örtü gibi hizmetlerle konforlu şekilde konaklayabilirsiniz. Portakal ağaçları arasında huzurun adresi olan Gizli Bahçe Camping’te her çadıra özel bir buzdolabı rafı tahsis ediliyor. Böylece kendi yiyeceklerinizi güvenle koruyabiliyorsunuz. Dışarıdan yiyecek ve içecek getirebileceğiniz tesiste kendi yemeğinizi pişirmenin yanı sıra restoranda sunulan mantı, pizza, tavuk döner ve tost gibi aperatif yemekleri tadabilirsiniz. Ayrıca akşam yemeğine lezzetli bir öğün dâhil etmek için mangal da yakabilirsiniz.

Denize yürüme mesafesi bulunan Adrasan Gizli Bahçe Camping, 120 ağaçlık bol atmosferli bir arazi üzerine kurulmuş. Burada yüzme ve dalış gibi yaz aktivitelerinin yanı sıra Likya Yolu’nu ziyaret edeceğiniz trekking, bisiklet turu ya da koşu yapabilirsiniz. Ayrıca tesisle anlaşarak cennet gibi Adrasan koylarına gideceğiniz bir tekne turuna çıkabilirsiniz. Gizli Bahçe Camping’in merkezi konumu sayesinde kısa sürede süpermarketlere de ulaşabilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce rezervasyon yaptırmak ve detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş