Giritli Çiftliği Kamp Alanı

Giritli Çiftliği Kamp Alanı
4,40

giritliciftligi.com/

+90 537 248 33 73

Rumelifeneri, Çiftlik Cd. No:23, Sarıyer/İstanbul

info@giritliciftligi.com

Özel işletme


Hakkında

Kuzey ormanlarının hemen yanı başında gürültüden uzaklaşabileceğiniz bir kamp tatilini Giritli Çiftliği Kamp Alanı’nda yapabilirsiniz. Rumelifeneri’nde doğa ve denizin keyfini çıkarabileceğiniz Giritli Çiftliği Kamp Alanı bir tarafta yemyeşil doğa manzarasını bulundururken diğer yandan masmavi bir denizin huzurlu noktasına doğru kapı açıyor. Bu sayede şehir yaşamının içinde doğadan izole kamp tatili yapabilme şansınız da bulunuyor. Giritli Çiftliği Kamp Alanı, Rumelifeneri’nin Çiftlik Caddesi’nde hizmet veriyor. Bu sayede şehrin pek çok lokasyonundan tesise ulaşım da kolay bir şekilde sağlanıyor. Ayrıca tesise özel araçla geldikten sonra konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Giritli Çiftliği Kamp Alanı’nda kamp tatilinin tadını çıkarabileceğiniz pek çok konaklama alternatifi bulunuyor. Dolayısıyla doğanın içerisinde belirli alanlarda bir çadır kampı deneyimleyebilirsiniz. Giritli Çiftliği’nin mavi ve yeşili buluşturan eşsiz atmosferi sayesinde yıl boyunca hissedemediğiniz huzur dolu bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Giritli Çiftliği’nin doğayla bütünleşmiş yapısı çeşitli hizmetleri de sizin için daha kolay bir hale getiriyor. Dolayısıyla tesiste kalırken organik ürünlerle hazırlanmış eşsiz bir köy kahvaltısını deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca tesiste sıcak su, lektrik bağlantısı, aydınlatma ve kamp ateşi gibi çeşitli olanaklarla da buluşabilirsiniz.

Rumelifeneri’nde konumlanan Giritli Çiftliği Kamp Alanı’nda çeşitli aktiviteleri de keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Bunun için yüzme turlarına katılarak Karadeniz’in eşsiz sularında keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca balık tutabilir ya da bisiklet kiralayarak eşsiz kuzey ormanlarının tadını çıkarabilirsiniz. Giritli Çiftliği Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

12°/9° C

Clouds

Per (29.Şub)

12°/9° C

Clouds

Cum (01.Mar)

9°/8° C

Clouds

Cmt (02.Mar)

8°/8° C

Clouds

Paz (03.Mar)

10°/7° C

Clear

Pzt (04.Mar)

8°/7° C

Clouds

Sal (05.Mar)

8°/6° C

Clouds

Çar (06.Mar)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bisiklet

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş