Gideros Camping

Gideros Camping
4,00

gideroscamping.business.site/

0 542 743 32 36

Gideros Koyu, Abdulkadir/Cide/Kastamonu

Özel işletme


Hakkında

Kastamonu’nun Cide ilçesinde tertemiz bir doğayla buluşacağınız rotaların başında Gideros Camping geliyor. Batı Karadeniz’in eşsiz mirası Gideros Koyu’nun yanı başında bulunan Gideros Camping tesisinde, mavi ve yeşilin eşsiz renk cümbüşüne tanıklık edebilirsiniz. Gideros Koyu’nun batı kıyısında bulunan ve Beşiroğlu Camping adıyla da bilinen tesiste doğayla bütünleşeceğiniz ölümsüz anılar biriktirebilirsiniz. Gizli kalmış bir cennetin kapılarını aralayan Gideros Camping tesisine ulaşım özel araçlarla sağlanabiliyor. İstanbul’dan yola çıktığınızda Anadolu Otoyolu’nu kullanarak yaklaşık 6 saatlik bir süre içerisinde tesise ulaşabilirsiniz. Kastamonu şehir merkezinden ise D759 yolunu kullanarak 2 saatte kamp alanına gelebilirsiniz. Cide ilçe merkezine geldiğinizde ise Bartın-İnebolu Yolu üzerinden yaklaşık 12 dakikada Gideros Camping’e ulaşım sağlayabilirsiniz.

Cide’nin yegâne rotalarının başında gelen kamp tesisinde Gideros Koyu’nun yanı başına çadırınızı kurabilirsiniz. Bu şekilde her sabahı huzur verici kuş sesleriyle karşılarken gün içerisinde yüzen ördekleri seyredebilirsiniz. Cide’nin Abdulkadir bölgesi sınırlarında konumlanan Gideros Camping tesisinde satın almış olduğunuz yiyecekleri buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca ortak mangalı kullanarak akşam yemeğinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz. Akşam yemeğinizi lezzetli tercihlerle hazırladıktan sonra koyun hemen yanında ortak oturma alanlarını değerlendirebilirsiniz. Bu sayede doğanın içerisinde mavi ve yeşilin büyüleyici uyumuna şahit olma şansına ulaşabilirsiniz.

Bölgenin eşsiz değeri Gideros Camping’te keşfedebileceğiniz birbirinden değerli aktivite seçenekleri bulunuyor. Öncelikle bölgede düzenlenen tekne turlarıyla gününüzü oldukça keyifli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca yüzme, dalış ya da balık tutma gibi etkinliklere de vakit ayırabilirsiniz. Bunun yanı sıra doğanın içerisinde vakit geçirmek isteyenler içinde bisiklet sürüşü ya da doğa yürüyüşü gibi olanaklar bulunuyor. Dilediğiniz aktiviteyi tercih ederek tesiste kaldığınız sürece hem zihinsel hem de bedensel olarak dinlenmiş hissedebilirsiniz. Gideros Camping’e doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için önceden iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş