Georgia Camping

Georgia Camping
4,50

instagram.com/georgia.camping/

0 532 690 69 67

Karaburun, D010 34, Hasançavuş/Akçakoca/Düzce

Özel işletme


Hakkında

Bir tarafı deniz diğer tarafı yemyeşil bir doğanın ortasında huzurlu vakitler geçirmek için Georgia Camping’e gidebilirsiniz. Tesisin doğal güzellikleri ve eşsiz rotası yıl boyunca hayalini kurduğunuz bir tatil anısını gerçeğe dönüştürmeye yetecektir. Georgia Camping, Düzce’nin Akçakoca ilçesi ve Hasançavuş bölgesinde hizmet veriyor. Dolayısıyla tesisin İstanbul’a 2 saat 50 dakika, Sakarya’ya 1 saat ve Düzce merkezine yaklaşık 40 dakikalık bir mesafesi mevcut. Bu sayede tesise giderken hem toplu taşıma hem de özel aracınızı güvenle tercih edebilirsiniz. Düzce bölgesinde hizmet veren Akçakoca araçları kampın tam ön kapısından geçiyor. Bu sayede toplu taşımayla yola çıktığınızda kolayca kamp alanına ulaşabiliyorsunuz.

Mavi ve yeşilin eşsiz uyumunda kamp yapabileceğiniz Georgia Camping’in doğayla bütünleşmiş pek çok konaklama alternatifi mevcut. Bu sayede tesiste kendi çadırınızı kurabilir ya da şahsi karavanla gelerek özel alanlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca denize sıfır özel bungalow evlerde de konaklayabilirsiniz. Tesis içerisinde çadırla konforlu bir kamp yapabilmeniz için özel gölgelik alanlar inşa edilmiş. Dolayısıyla çadırınızı gölgelik noktalara kurarak serin bir şekilde kamp yapabilirsiniz. Georgia Camping’in merkezi konumu sayesinde çevresinde pek çok market ve işletmeler bulunuyor. Bu sayede malzemelerinizi marketten temin ederek mutfak alanında kolayca hazırlayabiliyorsunuz. Ayrıca hazır yemek alternatifleri için de tesisin anlaşmalı olduğu restoranlardan kebap ya da hamburger türevi yiyecekler getirtebilirsiniz. Tesiste konaklama imkânları ve yemek alternatiflerinin yanı sıra mescit, engelli wc, plaj, piknik masası ve soyunma kabini gibi olanaklar da bulabilirsiniz.

Akçakoca’nın saklı cennetinde hizmet veren Georgia Camping’te pek çok aktiviteyi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. Tesisin denize sıfır konumu sayesinde özgürce yüzebilir ya da olta balıkçılığı yapabilirsiniz. Ayrıca bisikletinizi alıp şehri dolaşabilir ya da yemyeşil bir cennetin içinde doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Akçakoca’da hizmet veren Georgia Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce hizmet detayları ve konaklama imkânları hakkında bilgi almak için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)