Gemile Koyu Kamp Alanı

Gemile Koyu Kamp Alanı
3,70

--

--

Kayaköy, Fethiye/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Sessiz bir koyda huzurlu anılar biriktirirken mangal yakabileceğiniz bir kamp alanı için Gemile Koyu kamp alanını tercih edebilirsiniz. Fethiye’ye yaklaşık 20 km’lik bir mesafede bulunan koya 40 dakika sürecek bir sürüş ile ulaşabilirsiniz. Bölgeye gelebilmek için Fethiye sahil yolu istikametini takip etmeniz gerekir. Ardından Kayaköy mevkisinde Gemile Koyu tabelalarını göreceksiniz. Tesisin tabelalarını takip ederek koya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Gemile Koyunu Fethiye’nin diğer koylarından ayıran en önemli özelliği mangal yakılabiliyor olması. Özellikle bu nedenle koy, hafta sonu ve yaz sezonunda aileler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bölgenin hafta sonları çok kalabalık olduğunu göz önünde bulundurarak gelmenizi öneririz. 

Özel bir işletmeye ait Gemile Koyu kamp alanında arzunuza göre çadır kurabilir ya da günlük girişler için ziyaret edebilirsiniz. Bölgeye özel aracınızla girmek isterseniz ortalama 25 TL gibi bir ücret vermeniz gerekebilir. Aynı zamanda işletmede masa, şezlong ve şemsiye gibi ihtiyaçları da makul bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz. Bölgede misafirler için sunulan hizmetler arasında wc, duş, plaj, mangal yakılabilir alan ve soyunma kabini bulunur. Bu sayede birçok ihtiyacınızı kısa sürede karşılayabilirsiniz. Gemile Koyu kamp alanında konaklarken yeme-içme gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için bölgede bulunan restoran ya da market hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Gemile Koyu kamp alanının muhteşem manzarasıyla büyülenirken deneyimleyebileceğiniz birçok aktivitenin de keyfini çıkartabilirsiniz. Bölgenin özel bisiklet yollarında bisiklet sürebilir ya da doğayı keşfedeceğiniz bir trekking yapabilirsiniz. Üstelik masmavi bir denizde yüzme ya da dalışın keyfini çıkartabilirsiniz. Kamp yaparken bölgenin birçok güzelliğini keşfetmek ve ölümsüz anılar biriktirmek için de geziye çıkmanızı öneririz. Gemile Koyu denizi olabildiğince sakindir ancak dibi biraz taşlıktan oluşur. Yüzerken taş temasından rahatsız oluyorsanız yanınızda deniz ayakkabısı getirmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş