Gelesun Kampland

Gelesun Kampland
4,30

gelesunkampland.com.tr/

0 532 206 22 74

Kurfallı Köyü Çamlık Mah. Çakıllı Mevkii, Şile/İstanbul

gelesunkamping@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Kamp tatilinde doğanın hediyeleriyle baş başa kalacağınız unutulmaz vakitler geçirmek isterseniz Gelesun Kampland’ı rotanıza ekleyebilirsiniz. Tesis; Şile ilçe merkezine 31 km, İstanbul merkeze ise yaklaşık 110 km’lik bir mesafede yer alıyor. Yemyeşil ve geniş bir arazi içerisinde kurulan tesiste aktivitelerle dolu macera dozu yüksek bir kamp tatili sizi bekliyor. Şile ilçe merkezine yakın konumda bulunan Gelesun Kampland’a özel araç ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Toplu taşıma ile gelmek için Şile Ağva istikametine giden otobüsleri tercih edebilirsiniz. Yeşilliğe adeta doyacağınız kamp işletmesinde arzunuza göre çadır ya da karavan konaklaması yapabilirsiniz.

Denize yaklaşık 1,5 km’lik mesafede bulunan tesiste hayalini kurduğunuz bir yaz tatiline adım atabiliyorsunuz. Ayrıca tesisin geniş hizmet politikası hiçbir ihtiyaç noktasında mahrum kalmamanızı sağlıyor. Tesisin misafirler için özel sunmuş olduğu hizmet politikasında; wc, duş, elektrik, restoran, internet bağlantısı, mutfak ve yürüyüş parkurları bulunuyor. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılarken keyifli vakitler de geçirebiliyorsunuz. Tesiste elektrik kullanımı için konaklama ücreti dışında küçük bir ücret talep ediliyor. Aynı zamanda yeme-içme ihtiyaçlarınız için ev sıcaklığını aratmayan lezzetlerin yanı sıra kendi pişirebileceğiniz yemekler de yapabiliyorsunuz. Tesiste 7 yaşın üzerindeki çocuklardan ek yatak ücreti de talep ediliyor.

Gelesun Kampland’a geldiğinizde hem konforlu hem de macera dozu yüksek bir kamp tatili geçirebiliyorsunuz. Tesisin denize oldukça yakın konumu hem yüzme hem de dalış faaliyetleri için imkân sunuyor. Bunun yanı sıra kamp sınırları içerisinde keyifli vakitler geçirmek için masa tenisi ya da okey ve tavla gibi masa oyunlarıyla keyifli vakitler geçirebiliyorsunuz. Macera dozunu her zaman yüksek tutanlardansanız kiralık ATV hizmetleriyle bir off road yapabilirsiniz. Aynı zamanda tesisin yürüyüş parkurunda doğayı keşfedeceğiniz bir trekking yapabilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat ve müsaitlik hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Off Road
Gezi
Rahatlama
Yüzme (Deniz)
Tenis
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Atv

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masa tenisi

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Voleybol alanı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş