Flamingo Beach Camping

Flamingo Beach Camping
3,90

instagram.com/flamingobeachcamping/

0 505 804 90 07

Karagedik, Fethiye/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Muğla’nın Fethiye ilçesinde masmavi bir cennetle tanışacağınız kamp alanlarının başında Flamingo Beach Camping tesisi geliyor. Tesisin denize sıfır konumu ve konforlu hizmet detayları sayesinde yıl boyunca planladığınız tatilin çok daha keyifli bir versiyonunu gerçeğe dönüştürebiliyorsunuz. Plaja çok kısa bir mesafede bulunan tesis Fethiye’nin Karagedik bölgesinde hizmet veriyor. Dolayısıyla misafirlerin ulaşımı hem özel araç hem de toplu taşımayla gerçekleştirebilmesi mümkün hale geliyor. Flamingo Beach Camping’e gelirken tercihiniz özel araçtan yana olacaksa güvenli park imkânlarından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma kullandığınızda Fethiye minibüslerini tercih edebilirsiniz.

Flamingo Beach Camping’in eşsiz konumu sayesinde konaklama süresi boyunca uzun süre unutamayacağınız imkânlarla karşılaşabilirsiniz. Tesiste kendi çadırınızı kurabileceğiniz özel alanlardan Fethiye’nin büyüleyici deniz manzarasını izleme şansı bulabilirsiniz. Ayrıca şahsi çadırınız olmadığı durumlarda tesisin misafirler için tahsis ettiği özel çadırları güvenle kiralayabilirsiniz. Flamingo Beach Camping tesisinde günlük yemek ihtiyaçlarınızı karşılamak için tesisin açık büfesini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca tesisin özel organik kahvaltı seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Yemeği kendiniz hazırlamak istediğiniz noktada ise ortak kullanım mutfak alanından yararlanabilirsiniz.

Flamingo Beach Camping tesisinin doğayla bütünleşmiş büyüleyici konumu pek çok aktiviteyi yapabilmeniz için elverişli olanaklar sunuyor. Öncelikle tesisin plajında keyifli vakitler geçirerek birbirinden keyifli yaz aktivitelerini deneyimleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra yemyeşil bir doğanın huzurlu atmosferi içerisinde bisiklet sürüşü, yürüyüş ya da trekking gibi aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Flamingo Beach Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kültür
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş