Fevzipaşa Mocamp

Fevzipaşa Mocamp
4,40

instagram.com/fevzipasa_mocamp/

0541 829 86 22

Erikli köyü sahili, Keşan/Edirne

Özel işletme


Hakkında

Otantik çadırlarda ruhunuza iyi gelecek bir kamp için Fevzipaşa Mocamp’a gidebilirsiniz. Doğa kamplarının gözdesi Fevzipaşa Mocamp, Edirne’nin Keşan sınırları içerisinde hizmet veriyor. Büyüleyici bir atmosferle doğanın eteklerinde kurulan Fevzipaşa Mocamp’ta özel hissedebilmeniz için gelişmiş bir hizmetin yanı sıra kapsamlı konaklama olanağı da mevcut. Doğanın dinlendirici ayrıntılarıyla buluşacağınız Fevzipaşa Mocamp ana cadde üzerinde hizmet veriyor. Otogara yaklaşık 50 metrelik kısa bir mesafede bulunan tesise özel araç ve toplu taşımayla ulaşmak mümkün. Merkezde konforlu konaklamanın ilk durağı Fevzipaşa Mocamp’ın Silivri’ye 2 buçuk, Tekirdağa 1 saat 45 dakika ve İstanbul’a 3 saat 48 dakikalık bir uzaklığı mevcut. 

Sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil anısı biriktirebileceğiniz Fevzipaşa Mocamp tesisinde çeşitli konaklama alternatifleri bulunuyor. Tercihiniz konforlu bir konaklamadan yana ise tesisin bungalov yapılarını kiralayabilirsiniz. Tesiste iki ve tek katlı olmak üzere ayrı bungalov tipleri bulunuyor. Büyük bungalov evinde özel olarak kullanabileceğiniz tuvalet, duş ve sıcak su gibi hizmetler mevcut. Bu olanaklar için ortak kullanım alanları tercih ederseniz tek katlı küçük bungalov konseptini de kiralayabilirsiniz. Fevzipaşa Mocamp’ta bungalovun yanı sıra 10 adet yörük çadır mevcut. Ahşap kaplamalı yörük çadırların içi tamamen otantik bir biçimde dekore edilmiş ve kaplamasında köpük kullanılmış. Bu sayede sert kış soğuklarında bile çadırlarda ev sıcaklığını hissedebiliyorsunuz. Kendi çadırınızı kurmak isterseniz de gölgelik alanları tercih edebilirsiniz. Fevzipaşa Mocamp’ın hazır yemek bulabileceğiniz bir kafeteryası ve kendiniz yemek hazırlayabileceğiniz buzdolabı ve ocak gibi imkânların bulunduğu ortak kullanım bir mutfak alanı mevcut. Ayrıca mutfakta tencere, tava ve tüp gibi olanaklar ücretsiz bir biçimde misafirlere sağlanıyor. Üstelik kahvaltı konusunda restoranın lezzetli öğünlerini güvenle tercih edebilirsiniz. Kamp ateşi ve mangal noktasında da ateş kuyularından ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Son olarak uzun süreli ziyaretlerinizde tesiste bulunan 3 adet çamaşır makinesini kullanabilirsiniz.

Edirne’nin tertemiz oksijeniyle buluşacağınız Fevzipaşa Mocamp’ta bütçe dostu bir konaklama yaparken çeşitli aktiviteleri deneyebilirsiniz. Tesiste konakladığınız süre boyunca yüzme, dalış, olta balıkçılığı, trekking, gezi, yoga ve fotoğrafçılık gibi aktivitelere vakti ayırabilirsiniz. Ayrıca tesisin merkezi konumu sayesinde şehir gezisine de çıkabilirsiniz. Kamp tesisinin hizmetleri ve güncel fiyat politikası için gitmeden önce iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş