Feslikan Yaylası Kamp Alanı

Feslikan Yaylası Kamp Alanı
4,50

--

--

Geyikbayırı, Konyaaltı/Antalya


Hakkında

Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde bulunan Feslikan Yaylası kamp alanında konaklarken doğada kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz. Büyükşehir gürültüsünden uzak, sakin bir bölgede konumlanan Feslikan Yaylası, çadır konaklaması için kampçılara bulunmaz bir imkân sunuyor. Antalya kent merkezine 28 kilometre mesafede yer alan ücretsiz kamp alanına gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Ancak toplu taşıma ile Geyikbayırı’na kadar gittikten sonra kalan yolu trekking ile kat etmeniz gerekir. Bu nedenle bölge karavan ya da özel araç ulaşımı için uygun değildir.

Doğanın muhteşem güzelliğini gözler önüne seren Feslikan Yaylası’nda herhangi bir özel işletme bulunmaz. Bu nedenle günlük ihtiyaçlarınızı doğal kampçılık tecrübeleri ile gidermeniz gerekebilir. Doğal kamp alanı çevresinde bulunan çay evi ve gözleme işletmeleri sizin için yeme-içme ihtiyacını karşılayacaktır. Bunun yanı sıra wc ve duş gibi gereksinimleri karşılamakta zorlanırsanız portatif kamp ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

Feslikan Yaylası’nda konaklarken huzurlu bir sessizliğin tadını çıkartırken birçok aktiviteyi de deneme fırsatı bulabileceksiniz. Yaylanın bulunduğu yemyeşil doğa, sizin için harika bir trekking rotası sunacaktır. Doğa yürüyüşünde zihninizi dinlendirirken anıları ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinesi getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bölgede sabah koşuları ya da özgürce yoga yapabilirsiniz. Feslikan Yaylası kamp bölgesine doğru yola çıkmadan önce eksiklerinizi gidermeli ve mutlaka hazırlıklı gelmelisiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Ağaçlık alan