Fenomen Rafting & Restoran & Camping

Fenomen Rafting & Restoran & Camping
4,70

fenomenrafting.com/

+90 534 386 10 60

Köprülü Kanyon Karabük Mahallesi Akyaka Mevkii No: 92, Manavgat/Antalya

info@fenomenrafting.com

Özel işletme


Hakkında

Antalya Manavgat’ta adrenalin hissini doruklarına kadar yaşayabileceğiniz eşsiz bir kamp için Fenomen Rafting & Restoran & Camping tesisine gidebilirsiniz. 18 yıllık tecrübeyle yaklaşık 2015 yılından beri hizmetlerini sürdüren tesis, güler yüzlü hizmetleri, kapsamlı olanakları ve eğlenceli aktivite imkânlarıyla görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. Dolayısıyla gün içerisinde keyifli aktivitelerle vakit geçirdikten sonra gün yorgunluğunu bir kamp tatiliyle atabilirsiniz. Fenomen Rafting & Restoran & Camping tesisi Antalya’nın Manavgat ilçesi ve Köprülü Kanyon bölgesinde hizmet veriyor. Bu sayede tesise kolayca ulaşım sağlanması mümkün. Karabük Mahallesi bölgesinde bulunan tesise Manavgat’tan 1 saat 10 dakika ve Antalya şehir merkezinden yaklaşık 1 buçuk saat içerisinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca tesise vardıktan sonra konaklama ücretine dahil olarak aracınızı otoparka güvenle bırakabilirsiniz.

Fenomen Rafting & Restoran & Camping tesisinde günün yorgunluğunu atabileceğiniz konaklama alternatifi mevcut. Tesiste kalırken özel kurulmuş gölgelik alanlara kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Bu sayede aktiviteyle dolu bir gün yorgunluğunu kendi çadırınızla atma şansınız da bulunuyor. Fenomen Rafting & Restoran & Camping’te aktivite ve konaklama olanaklarının yanı sıra pek çok hizmet alternatifi de düşünülmüş. Dolayısıyla tesiste sıcak su, elektrik bağlantısı, internet, duş, tuvalet ve türevi hizmetlere ulaşabiliyorsunuz. Günlük yemek ihtiyacınız için de 300 kişi kapasiteli restoranda tavuk şiş, mevsim salata, bulgur pilavı, makarna, kuzu çevirme, et şiş, alabalık ve köfte çeşitlerini bulabilirsiniz. Ayrıca özel istek üzerine kuzu çevirme gibi menüleri de dahil edebilirsiniz.

Fenomen Rafting & Restoran & Camping tesisi özellikle çeşitli aktivite olanaklarıyla tercih ediliyor. Tesiste 2-4-6-8-10 kişilik şişme bot ve kanolarla akıntıyla veya akıntıya karşı bir rafting yapabilirsiniz. Ayrıca köprülü kanyonda bir tura çıkarak çevrenin eşsiz güzelliklerini keşfetme fırsatı yakalayabilirsiniz. Tesiste huzurlu bir doğaya doğru yürümek isterseniz de trekking turuna çıkabilirsiniz. Fenomen Rafting & Restoran & Camping isimli tesise doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Gezi
Rahatlama
Bisiklet
Kültür

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Macera Parkı