Fava Camp

Fava Camp
4,40

favacamp.com/

+90 533 402 1760

Cumhuriyet Mh, Ova Yolu Sk No:3/2, Beykoz/İstanbul

info@favacamp.com

Özel işletme


Hakkında

İstanbul’un Beykoz ilçesinde şehir yaşamından arınabileceğiniz izole bir kamp tatili için Fava Camp isimli tesisi tercih edebilirsiniz. Tesis, Beykoz’a bağlı Cumhuriyetköy’de hizmet veriyor. Üstelik kamp alanının yaklaşık 28 dönümü bulan geniş arazi ortamında konforla buluşurken gündelik yaşamın kaosundan uzaklaşabiliyorsunuz. Fava Camp’ta alan peyzajının tamamında kullanılan çim zemin sayesinde büyükşehrin ortasında da eşsiz bir doğa atmosferinin kaynağına ulaşabiliyorsunuz. Tesis, Kuzey Marmara Otoyolu’na yaklaşık 10 dakikalık kısa bir mesafede bulunuyor. Bu sayede ulaşımınızı hem özel araç hem toplu taşıma hem de şahsi karavan ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Türkiye’nin sayılı ruhsatlı karavan kamplarından biri olan Fava Camp tesisinde talep ettiğiniz süre boyunca çekme ve motokaravanlarla konaklayabilirsiniz. Üstelik tesisin kendi içerisinde kurmuş olduğu düzenli kamp sistemi sayesinde yıl boyunca hayalini kurduğunuz kamp deneyimine ulaşabilirsiniz. Fava Camp tesisinde güvenli konaklama fırsatlarının yanı sıra pek çok hizmet de sunuluyor. Dolayısıyla tesiste su, karavan su gideri, çamaşır-bulaşık makinesi, buzdolabı, mutfak ve elektrik bağlantısı gibi olanaklardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca tesiste yer alan aydınlatma ve kamera sistemleri ile güvenliğin son derece önemsendiğini görebilirsiniz.

Beykoz’da hizmet veren Fava Camp tesisinde şehir yaşamından izole olurken deneyebileceğiniz pek çok aktivite bulunuyor. Bunun için tesisten kısa süre uzaklaşıp şehir gezisine çıkabilir ya da bisiklet sürebilirsiniz. Ayrıca konforlu tesis içerisinde vakit geçirmek için sevdiğiniz kitabı okuyabilirsiniz. Fava Camp isimli tesise doğru karavanınızla birlikte yola çıkmadan önce konaklama süresi ve hizmetler hakkında bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş