Fatma Kadın Koyu Plajı Kamp Alanı

Fatma Kadın Koyu Plajı Kamp Alanı
4,20

instagram.com/fatmakadinkoyu_1

0 552 699 37 17

Fatma Kadın Plaj Yolu, Güneyli/Gelibolu/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Küçük ve şirin bir rotada kamp tatili yapmak için Gelibolu’da hizmet veren Fatma Kadın Koyu Plajı Kamp Alanı’na gidebilirsiniz. Çanakkale’nin en iyi koylarından biri olarak bilinen bölgede cam gibi bir deniz ve konforlu hizmet olanaklarının keyfini çıkarabilirsiniz. Tesis, Çanakkale’nin Gelibolu ilçesi ve Güneyli bölgesinde hizmet veriyor. Bu sayede kendi aracınızla yola çıktığınızda Çanakkale, İstanbul ve Tekirdağ gibi çevre rotalardan kolayca tesise ulaşabilirsiniz. Fatma Kadın Koyu Plajı Kamp Alanı’nda yoğunluk nedeniyle araç kalabalığı olabilir. Bu nedenle gidiş saatinizi erkene alabilir ya da park için nezih bir rota bulabilirsiniz. Ayrıca Güneyli Köyü’ne gelen otobüs ve minibüslerle de ulaşımınızı kolayca sağlayabilirsiniz.

Fatma Kadın Koyu Plajı Kamp Alanı’nda yemyeşil bir doğanın emanet ettiği ormanlık alana çadır kurma şansına sahipsiniz. Bu sayede akvaryumu andıracak denizde günün büyük bir çoğunluğunu geçirirken akşam ormanlık alan içerisinde atmosferin tadını çıkarabilirsiniz. Adını Fatma Yenilmez Hayratından alan Fatma Kadın Koyu Plajı Kamp Alanı’nda konforla konaklarken çeşitli hizmetlerle buluşabilirsiniz. Tesis sınırları içerisinde bulunan özel işletme tuvalet, duş, çadır alanı, büfe ve şezlong-şemsiye kiralama seçeneklerini sunuyor. Bu sayede yaz tatilini keyfini çıkarırken pek çok hizmeti aynı ortamda bulabiliyorsunuz. Tesisin merkezi konum avantajı sayesinde kısa sürede merkez rotalara giderek ihtiyaçlarınız için çözümler de bulabilirsiniz. Harika bir doğanın içerisine kurulmuş Fatma Kadın Koyu Plajı Kamp Alanı’nda kalırken mutlaka tesisin meşhur kahvaltısını denemelisiniz.

Gelibolu Yarımadası’nda hizmet veren Fatma Kadın Koyu Plajı Kamp Alanı’nda doğayı keşfedebileceğiniz çeşitli aktiviteler bulunuyor. Arzunuza göre çevrede bisiklet sürerek doğayı keşfedebilir ya da trekking turlarına katılabilirsiniz. Ayrıca denizde yüzme ve dalışın keyfini çıkararak akvaryum güzelliğinde bir maviliği keşfedebilirsiniz. Çalışmaları bir özel işletme tarafından sürdürülen Fatma Kadın Koyu Plajı Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

17°/14° C

Clear

Cmt (13.Nis)

17°/15° C

Clear

Paz (14.Nis)

19°/16° C

Clear

Pzt (15.Nis)

20°/18° C

Clouds

Sal (16.Nis)

22°/18° C

Clouds

Çar (17.Nis)

18°/12° C

Rain

Per (18.Nis)

16°/14° C

Clear

Cum (19.Nis)

14°/14° C

Rain

Cmt (20.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş