Fark Edenler Camping & Bungalows & Caravan Park

Fark Edenler Camping & Bungalows & Caravan Park
4,80

facebook.com/farkedenlerciftligi/

0 533 598 91 36

Şerefler, Tersakan sokak No:11, Dalaman/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Muğla’nın Dalaman ilçesinde gözlerden uzak bir kamp tatili için Fark Edenler Camping & Bungalows & Caravan Park tesisini tercih edebilirsiniz. Muğla-Antalya kara yolu üzerinde hizmet veren tesis, Kille ve Boynuzbükü Koyları mevkiinde bulunuyor. Dolayısıyla tesisin doğayla bütünleşmiş konumu sayesinde sakin bir kamp deneyimi yaşama şansınız mevcut. Fark Edenler Camping & Bungalows & Caravan Park tesisine özel araçla ulaşım için Dalaman yönünden gelirken Göcek Tüneli öncesi ücretsiz çıkış yönüne sapmanız gerekiyor. Ardından tekrar sağ tarafa dönüp orman yoluna girdiğinizde yaklaşık 250 metrelik sürüş mesafesi sonunda tesise ulaşabilirsiniz. Ayrıca tesise geldikten sonra vermiş olduğunuz konaklama ücretinin dahilinde otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz. 

Dalaman’ın incisi Fark Edenler Camping & Bungalows & Caravan Park tesisinde arzunuza göre konaklayabileceğiniz pek çok alternatif mevcut. Tesiste kalırken tercihiniz konforlu bir konaklama tercihinden yana olursa özel tasarlanan 12 adet sabit iki kişilik çadırları kiralayabilirsiniz. Ayrıca tesisin üç adet ahşap özel tasarım bungalov yapılarında da konaklama şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra doğayla bir bütün olacağınız konaklama tercihlerini denemek isterseniz tesise karavanla gelebilir ya da kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Konforlu konaklama imkânları sunan tesiste internet bağlantısı, elektrik, çamaşır makinesi, çocuk oyun alanı, mangal bölümü, açık-kapalı TV alanı, duş ve tuvalet gibi olanaklar bulunuyor. Tesisin kapsamlı hizmetleri sayesinde kendinizi doğanın içinde de ev konforunda hissetme şansına erişebiliyorsunuz.

Fark Edenler Camping & Bungalows & Caravan Park tesisinin doğayla bir bütün olan konumu sayesinde çeşitli aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Öncelikle tesiste yeşilliklerin arasında bisiklet sürebilir ya da doğa yürüyüşlerine katılabilirsiniz. Tesisin gelişmiş aktivite olanakları sayesinde ailenizle birlikte mangal alanında vakit geçirebilir ya da çocuk oyun alanını değerlendirebilirsiniz. Fark Edenler Camping & Bungalows & Caravan Park isimli tesise doğru yola çıkmadan önce konaklama seçenekleri ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için önceden iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş