Eyvah Eyvah Camping Restoran

Eyvah Eyvah Camping Restoran
4,30

instagram.com/eyvaheyvahrestaurant/

0 541 473 02 30

Kumburun Köyü Liman Mevkii, Ezine/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Çanakkale’nin Ezine ilçesinde denize sıfır bir kamp tatili yapmak için Eyvah Eyvah Camping Restoran tesisine gidebilirsiniz. Denize sıfır büyüleyici bir lokasyonda hizmet veren tesiste hayalini kurduğunuz tatil anısını gerçeğe dönüştürürken doğanın birbirinden farklı güzelliklerini keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Bir tarafta mavilik diğer tarafta yeşil bir doğaya davet eden tesis, Çanakkale’nin Ezine ilçesi ve Kumburun Köyü Liman mevkiinde hizmet veriyor. Dolayısıyla tesisin İstanbul’a 4 saat 15 dakika, Bursa’ya 4 saat, Çanakkale şehir merkezine 1 buçuk saat ve Ezine ilçesine yarım saatlik sürüş mesafesi mevcut. Eyvah Eyvah Camping Restoran tesisine gitmek için çevre şehirlerden yola çıktığınızda öncelikle Ezine’ye gelebilir ve ardından Ezine-Geyikli ve Geyikli-Kumburun Yolu üzerinden tesise ulaşabilirsiniz. Hem kamp hem restoran hizmeti veren tesise geldikten sonra aracınızı misafir otoparkına bırakabilirsiniz.

Çanakkale’de Eziene’nin göz alıcı doğasıyla bütünleşen Eyvah Eyvah Camping Restoran tesisinde çadırla konaklama şansınız bulunuyor. Ağaçların ortasına kuracağınız bir çadırda her sabahı, kuş cıvıltıları eşliğinde karşılayabilirsiniz. Gölgelik bir lokasyonda konforlu konaklama imkânı bulabileceğiniz Eyvah Eyvah Camping Restoran tesisinde misafirlerin rahat etmesi adına pek çok hizmet de sunuluyor. Tesiste sıcak su, duş, ortak oturma alanı, soyunma kabini, otopark ve restoran gibi pek çok hizmeti aynı anda bulabilirsiniz. Bu sayede temel ihtiyaçlarınızı kamp alanında karşılarken kendinizi oldukça rahat hissedebilirsiniz. Eyvah Eyvah Camping Restoran tesisinde günlük yemek ihtiyaçları için de iki türlü alternatif sunuluyor. Arzunuza göre belirli alanlarda kendi mangalınızı yakabilirsiniz. Ayrıca hazır yemek istediğiniz zamanlarda tesis restoranında birbirinden lezzetli öğünleri tadabilirsiniz. Yemeğinizi kendiniz hazırlamak istediğinizde çok kısa mesafede bulunan marketlerden eksik malzemeleri temin edebilirsiniz.

Ezine kamp alanları arasında bulunan Eyvah Eyvah Camping Restoran tesisi denize sıfır bir konumda yer alıyor. Dolayısıyla gün içerisinde yüzmenin keyfini çıkarabilir ya da dilediğiniz kadar güneşlenebilirsiniz. Ayrıca sahile kurulan iskelede balık tutma şansına da sahipsiniz. Doğanın mavi yüzüyle birlikte yemyeşil bir doğayı keşfetmek isterseniz bisiklet turu, trekking ya da şehir gezisi yapabilirsiniz. Eyvah Eyvah Camping Restoran tesisine doğru yola çıkmadan önce hizmet, konaklama ve ücret hakkında güncel bilgileri almak adına iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş