Evergreen Glamping

Evergreen Glamping
4,80

instagram.com/evergreenglamping22/

0 546 803 76 16

Yazır, keller sokak, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Evergreen Glamping’te Akdeniz’in huzur verici yeşiliyle tanışacağınız bir tatil yapabilirsiniz. Ev konforunu doğada sunmak üzere özenle dekore edilmiş Evergreen’de kendinizi dinleyebileceğiniz huzurlu bir tatile adım atabilirsiniz. Evergreen Glamping, Antalya’nın Kumluca ilçesinde bulunuyor. Tesisin Adrasan ve Olimpos’a yakınlığı sayesinde konforun yanı sıra eğlenceli bir tatil de yapabileceksiniz. Doğa içindeki muhteşem konumuyla dikkat çeken Evergreen Glamping’e ulaşım özel araçla sağlanıyor. Toplu taşımayla geldiğinizde araç sizi belirli bir yere kadar getiriyor. Gelmiş olduğunuz noktayı tesise söylediğinizde olduğunuz yerden sizi kendi araçlarıyla alıyorlar. Bu sayede özel aracın olmadığı durumlarda farklı şehirlerden de oldukça kolay bir şekilde tesise ulaşım sağlanabiliyor.

Evergreen Glamping’te genel konseptlerden farklı bir Dome ev mimarisi düzenlenmiş. Farklı tarzıyla dikkat çeken Dome evlerinde yatak, yastık ve yorgan gibi konaklama imkânları bulunuyor. Oda + kahvaltı konseptiyle çalışan tesiste açlık ihtiyacını kısa sürede giderebileceğiniz mini bir restoran mevcut. Bu restoranda birbirinden özel menüleri tadarak farklı ızgara çeşitlerini deneme şansı bulabiliyorsunuz. Evergreen Glamping’te doğa ve çevreye karşı oldukça hassas bir anlayış hâkim. Tesisin içerisinde bulunan kapalı cam seralarda yetişen organik ürünler kahvaltı ve yemeklerinize lezzet katabiliyor. Dolayısıyla sağlıklı yemek çeşitlerini tatilde de bulabiliyorsunuz. Evergreen Glamping’in sosyal alanında barbekü ve kamp ateşi gibi aktiviteler de yapılabiliyor. Ancak tesis, ormanları korumak amacıyla mangal yakılmasına oldukça nadir bir şekilde izin veriyor.

Lüks detayları konforlu tercihlerle birleştiren Evergreen Glamping, Adrasan denizine 9 km, Olimpos’a ise 5 km uzaklıkta bulunuyor. Böylece özellikle yaz mevsiminde kısa sürede sahile giderek denizin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Tesisin sosyal alanlarında dinlendirici vakitler geçirirken vücudunuzu da ferahlatmak isterseniz yürüyüş ya da koşu yapabilirsiniz. Ayrıca doğanın en güzel yerinde kurulmuş tesiste fotoğrafçılık yaparak benzersiz anılar biriktirebilirsiniz. Evergreen Glamping’e doğru yola çıkmadan önce kapsamlı hizmetleri ve fiyat bilgisi için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Dalış

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Glamping

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş