Evcan Camping

Evcan Camping
4,10

evcancamping.com/

+905308494648

Hisarönü Köyü Bozburun Yolu Üzeri Kerdime Mevkii Marmaris - Muğla

Özel işletme


Hakkında

Çevre, doğa, dostluk, samimiyet, deniz ve hizmet ile temel atan Evcan Camping’i mutlaka görmelisiniz. Marmaris’in Hisarönü ilçesinde bulunan tesiste arzunuza göre çadır ya da karavan konaklaması yapabiliyorsunuz. Üstelik Evcan Camping, yemyeşil bir doğa ve akvaryumu andıracak mavilikte bir denize ev sahipliği yapıyor. Tesiste konforla konaklarken denize sıfır konum sayesinde özgürce yüzme imkânı bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda okaliptüs ağaçlarıyla çevrili bölgede bol oksijenle huzur ve mutluluğun kapılarını aralayabiliyorsunuz. Evcan Camping’e gelmek için Marmaris-Datça yolu üzerinde ilerledikten sonra Bozburun yol ayrımına girmeniz gerekiyor. Ardından yaklaşık 6 km’lik bir yol sonunda tesise ulaşabilirsiniz.

Geniş ve hijyenik bir hizmet politikasını benimseyen Evcan Camping’te misafirlerin ihtiyaçları için her türlü imkân bulunuyor. Tesiste çamaşırhane, sıcak su, duş, wc, elektrik, internet bağlantısı, oyun parkı, gölgelik alan, bulaşık yıkama alanı ve market gibi hizmetler sunuluyor. Bu sayede çadır ve karavan konaklaması yaparken birçok ihtiyacınızı kamp sınırları içerisinde kolayca giderebiliyorsunuz. Evcan Camping’in özel plaj hizmeti sunduğu deniz bölgesinde Türkiye’de nadir görülen kızıl kum hâkimdir. Aynı zamanda denizde yosun ve türevi rahatsız edici maddeler bulunmaz. Bu sayede adeta çarşaf gibi denizde özgürce yüzebileceğiniz keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Evcan Camping’in denizinde derinlik yaklaşık 20 metre sonra başlıyor. Bu sayede hem çocuklarınızın sahilde özgürce oynamasına izin verebilir hem de güvenle yüzebilirsiniz.

Konforlu bir konaklama ve geniş hizmetler sunan Evcan Camping’te deneyimleyebileceğiniz birçok aktivite bulunuyor. Dalgasız ve masmavi bir denizde özgürce yüzebilir ya da dalış yapabilirsiniz. Üstelik yemyeşil bir doğaya ev sahipliği yapan bölgede trekking keyfini çıkartabilirsiniz. Tesisin sunmuş olduğu özel karavan kiralama noktalarında konforlu bir konaklama yapabilirsiniz. Bu sayede karavanınız ile özgür bir tatil anıları biriktirebilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce fiyat ve müsaitlik hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kültür
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş