Esinti Halk Plajı Kamp Alanı

Esinti Halk Plajı Kamp Alanı
4,10

--

--

Akbük, 3003. Sk. No:22, Didim/Aydın


Hakkında

Didim’in Akbük ilçesinde yer alan Esinti Halk Plajı’nda ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulurken huzurlu bir kamp yapabilirsiniz. Ücretsiz kamp yapabileceğiniz bölgede hem günübirlikte tatil deneyimi yaşıyor hem de çadır kampı deneyimine adım atabiliyorsunuz. Esinti Plajı, Akbük Koyu’nun hemen yanında yer alıyor. Akbük Koyu’nda herhangi bir imkân bulunmaması nedeniyle de ihtiyaçları karşılamak için birçok tatilci Esinti Plajı’na akın ediyor. Bu durum bölgeyi ne kadar kalabalıklaştırsa da sakinliğinden ödün vermiyor. Ücretsiz Esinti Plajı’na ulaşım için toplu taşıma ve özel aracı tercih edebiliyorsunuz. Plaja özel araçla gelmek için öncelikle Söke istikametini takip etmelisiniz. İlçe merkezini geçip Akbük tabelalarını takip ederek kısa sürede Esinti Plajı’na ulaşabilirsiniz. Gelirken toplu taşıma araçlarını kullanacaklar için de Didim ve Aydın merkezinden Akbük’e hareket eden minibüsler ideal olacaktır.

Esinti Halk Plajı’nda birçok ihtiyacınız için anında çözüm bulabiliyorsunuz. Bölgede wc, duş, büfe, market, plaj, şezlong, şemsiye ve soyunma kabini hizmetleri bulunuyor. Bu sayede kampınız boyunca hiçbir ihtiyaç konusunda mahrum kalmıyorsunuz. Esinti Plajı’nın yaz boyunca yoğun ilgi görmesini sağlayan bir diğer etken de tertemiz denizi. Plajda konaklarken yumuşacık kumsala uzanan cam gibi bir denize şahit olabiliyorsunuz. Bu da bölgeyi hayalini kurduğunuz kamp tatili için ideal bir hâle getiriyor. Esinti Plajı, gündüz vakti her ne kadar kalabalık olsa da akşama doğru günübirlikçiler azalıyor. Böylece çadırınızda dalga sesleri eşliğinde sakinliğin keyfini çıkartabiliyorsunuz. 

Esinti Halk Plajı’nda ücretsiz kamp yaparken çeşitli aktivitelerle vakit geçirebilirsiniz. Bölgenin ulaşıma elverişli olmasıyla şehrin dokusunu keşfedeceğiniz bir gezi planlayabilirsiniz. Aynı zamanda bisiklet turuyla da çevreyi keşfedebilirsiniz. Halk Plajı’nda unutulmaz yaz anıları biriktirmek için denize de girmelisiniz. Tertemiz denizde yüzme ve dalışın keyfini çıkartabilirsiniz. Biriktirdiğiniz birçok anıyı ölümsüz hâle getirmek için de fotoğraf makinesi getirebilirsiniz. Esinti Halk Plajı’nda konaklama boyunca birçok ihtiyacınız için kısa sürede çözüm bulabiliyorsunuz. Dolayısıyla kampa dair soru işaretlerini geride bırakarak yola çıkabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Dalış
Kültür
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Yakacak odun

Market

Soyunma Dolapları

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş