Eriklitepe Tabiat Parkı Kamp Alanı

Eriklitepe Tabiat Parkı Kamp Alanı
4,40

instagram.com/eriklitepe.tabiatparki/

0 538 052 57 69

İrşadiye, Gölcük/Kocaeli

Özel işletme


Hakkında

Büyükşehirlere yakın bir rotada doğanın armağanlarını keşfetmek için Eriklitepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’nı ziyaret edebilirsiniz. Yemyeşil bir doğanın içerisinde kurulan tabiat parkı, İzmit’in Gölcük ilçesinde hizmet veriyor. Çalışmaları belediye tarafından sürdürülen Eriklitepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda ailenizle birlikte günübirlik bir gezi ya da uzun süreli kamp tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kayın ağaçları arasında kurulan tabiat parkının Kocaeli şehir merkezine 30 km ve Gölcük merkeze yaklaşık 15 km’yi bulan bir sürüş mesafesi mevcut. Dolayısıyla özel araçla Gölcük İhsaniye Mahallesi’ne geldikten sonra kısa bir süre içerisinde Eriklitepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’na ulaşarak konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Yemyeşil bir doğanın eşsiz güzelliklerini yansıtan Eriklitepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda ailenizle birlikte konforlu bir konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor. Arzunuza göre yemyeşil ağaçların ortasına çadırınızı kurarak kamp yapabilirsiniz. Ayrıca özgür bir doğa kampının tadını çıkarmak için tabiat parkına kendi karavanınızla da gelebilirsiniz. Kamp tatilinde de konforlu bir konaklamayı tercih ettiğinizde ise özel bungalov evleri kiralayabilirsiniz. Hem günlük hem uzun süreli konaklama imkânları sunan tesiste pek çok hizmet olanağı da mevcut. Tabiat parkında restoran, otopark, kafe, yürüyüş parkuru, mescit, oyun parkı, mangal alanı ve macera parkı gibi olanakları bulabilirsiniz. Üstelik tesiste ateşinizi yakarak keyifli bir mangalın da tadını çıkarabilirsiniz.

Eriklitepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda her yaştan kampçının keyifli vakit geçirebilmesi adına çeşitli aktivite olanakları düşünülüyor. Tesiste yemyeşil ağaçların temiz oksijenini keşfetmek için trekking, bisiklet sürüşü ya da gezi aktivitelerini yapabilirsiniz. Ayrıca ailenizle birlikte kampın keyfini çıkarmak için macera ya da oyun parkında vakit geçirebilirsiniz. Eriklitepe Tabiat Parkı Kamp Alanı’nın konaklama ve hizmet detayları hakkında bilgiye ulaşmak için yola çıkmadan önce iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Gezi
Rahatlama
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Macera Parkı

Mescid (Bay)