Erikli Şelalesi Kamp Alanı

Erikli Şelalesi Kamp Alanı
4,60

instagram.com/erikliselalekamp/

0 544 353 12 29

Karşıyaka, Teşvikiye/Çınarcık/Yalova

Özel işletme


Hakkında

Yalova’da yemyeşil bir doğanın içerisinde huzurlu kamp vakitleri geçirmek için Erikli Şelalesi Kamp Alanı’nı ziyaret edebilirsiniz. Erikli Şelalesi’nin yanı başına kurulan kamp alanı, Yalova’nın Çınarcık ilçesi ve Teşvikiye bölgesinde hizmet veriyor. Böylece gündelik yaşam rutinlerinden uzaklaşarak huzur içinde kamp tatili yapabiliyorsunuz. Yılın her sezonu hizmet veren Erikli Şelalesi Kamp Alanı’na gelirken hem özel araç hem de toplu taşıma araçlarını tercih edebiliyorsunuz. Bölgede mayıs sonundan eylül sonuna kadar sezon boyunca çalışan minibüsler bulunuyor. Bu sayede toplu taşıma kullanarak kolayca kampa gelebiliyorsunuz. Ayrıca tesise gelirken özel aracınızı tercih edebilir ve konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânından güvenle faydalanabilirsiniz.

Yalova’nın saklı cenneti Erikli Şelalesi Kamp Alanı’nda arzunuza göre değişiklik gösteren pek çok konaklama alternatifi mevcut. Kampta yeşillikler içerisinde özgür bir tatil geçirmek isterseniz çadırınızı getirebilirsiniz. Çadırınız olmadığı durumlarda da tesisin misafirler için tahsis etmiş olduğu çadırları kiralayabilirsiniz. Aynı şekilde tercihiniz çadır yerine özgür bir karavan kampından yana olursa kendi karavanınızla da gelme şansınız bulunuyor. Kamp rutinlerinde tercihiniz daha lüks bir konaklamadan yana olursa da tesisin bungalow yapılarında kalabilirsiniz. Erikli Şelalesi Kamp Alanı’nda misafirlere konforlu bir konaklamanın yanında geniş hizmetler sunabilmek için sıcak su, duş, tuvalet, elektrik bağlantısı, bulaşık yıkama alanı, restoran, odun satışı ve mangal alanı gibi pek çok hizmet sunuluyor. Bu sayede ihtiyaçlarınızı kamp alanı içerisinde kolayca karşılayabiliyorsunuz. Karşılayamadığınız durumlarda ise yaklaşık 6 km uzaklıkta bulunan şehir merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Erikli Şelalesi Kamp Alanı’nda sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz aktivite olanakları mevcut. Yemyeşil bir doğanın içerisinde konaklarken çevrede bulunan yayla, şelale ve orman gibi bölgeleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kamp alanına yürüyerek 5 dakikalık mesafede yer alan şelale yanında zipline aktivitesine katılabilirsiniz. Tesiste vakit geçirmek isteyenler için de gezi, rahatlama, yoga ve kültür gibi aktivite imkânları bulunuyor. Kamp alanına evcil dostlarınızla da güvenle gelebilirsiniz. Erikli Şelalesi Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Fikret
2023 May
Kampa ilk olarak gittiğim yer. Zifiri karanlığı ilk olarak burada deneyimlemiştim. Zifiri karanlık derken, kötü bir şey canlanmasın gözünüzde, Ben mesela rastgele el feneri ile kampa gidilmeyeceğini böyle öğrendim. Bu kampa bir grup ile beraber gitmiştik. 4-5 arkadaş 2011 yılydı. tam anlamıyla doğa ile içe idik.

Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga
Zipline

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş