Enver Kara Mesire Yeri

Enver Kara Mesire Yeri
4,20

facebook.com/people/Ağaçkakan-Vadisi-Enver-Kara-Mesire-Yeri/100063727205980/

0 533 268 68 66

Tepebaşı, İğneada Yolu No:15, Hamdibey/Demirköy/Kırklareli

daykoenverkara@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Kırklareli’nin İğneada ilçesinde huzurlu ve sakin bir kamp tatili için Enver Kara Mesire Yeri’ni tercih edebilirsiniz. Üstelik tesisin sunmuş olduğu hizmetler, Kırklareli’nin eşsiz güzelliğiyle birleştiğinde unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Enver Kara Mesire Yeri, Kırklareli’nin Demirköy ilçesi ve Hamdibey rotasında bulunuyor. Tesisin İstanbul’a 3 saat ve Tekirdağ şehir merkezine yaklaşık 2 saati bulan mesafesi mevcut. Dolayısıyla büyük şehirlerden özel araçla yola çıktığınızda kısa bir süre içerisinde tesise varabilirsiniz. Şahsi aracınızı da tesis içerisine güvenle park edebilirsiniz. Enver Kara Mesire Yeri’nin kapı girişi ana yol üzerinde bulunuyor. Dolayısıyla tercihiniz toplu taşımadan yana olacaksa da tesis önünden geçen araçlara binerek kolay bir şekilde ulaşımı sağlayabilirsiniz. 

Enver Kara Mesire Yeri’nin ormanlık içerisinde kurulmuş eşsiz konumu sayesinde doğayla iç içe bir tatilin keyfini sürebilirsiniz. Tesiste misafirlerin isteğine göre şekillenen konaklama biçimleri bulunuyor. Arzunuza göre tesiste kendi çadırınızı özel alanlara ya da ormanın içerisine kurabilirsiniz. Ayrıca tesise şahsi karavanınızla gelerek dilediğiniz noktada kampınızı yapabilirsiniz. Mesire Yeri içerisinde güçlük yeme-içme ihtiyaçlarınız için kafeterya bulunuyor. Burada pek çok ihtiyacınızı kısa süre içerisinde karşılayabiliyorsunuz. Ayrıca tesisin barbekü alanları sayesinde yemek öğünleriniz için lezzetli tercihler de yapabilirsiniz. Enver Kara Mesire Yeri’nin aydınlatma, elektrik bağlantıları, şehir terası, kamelyalar, sıcak su, duş, tuvalet ve barbekü hizmeti gibi pek çok olanağı sayesinde arzuladığınız kamp tatilini gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

İğneada’nın büyüleyici ormanları içerisinde kurulmuş Enver Kara Mesire Yeri’nde deneyimleyebileceğiniz pek çok etkinlik imkânı bulunuyor. Tesiste arzunuza göre doğayı gözlemlemek adına trekking yapabilirsiniz. Ayrıca doğanın pek çok rengini keşfetmek ve kısa süreli bir şehir turuna çıkmak için bisiklet de kullanabilirsiniz. Tesisin İğneada bölgesine yakınlığı sayesinde gün içerisinde deniz kenarına doğru da gidebilirsiniz. Enver Kara Mesire Yeri’nde konaklamak adına bilgilere erişmek için iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş