Endes Kamp

Endes Kamp
4,10

endeskamp.com.tr/tr/

0 545 479 08 12

Mehmetalan, Edremit/Balıkesir

endes_camp@hotmail.com

Özel işletme


Hakkında

Dinlenirken doğayı keşfetmek için tercih edebileceğiniz eşsiz rotaların başında Endes Kamp yer alıyor. Balıkesir’in Edremit ilçesi ve Mehmetalan bölgesinde hizmet veren Endes Kamp, konum ve hizmet olanakları sayesinde unutulmaz bir kamp süresi vadediyor. Edremit’in huzurlu bir rotasında bulunan Endes Kamp’a ulaşmak için tercihinizi özel araç ve toplu taşımalardan yana kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle Edremit Otogarı’na gelmeniz gerekiyor. Otogara geldikten sonra kalan yaklaşık 18 dakikalık yolu bir taksiyle devam edebilirsiniz. Ayrıca Balıkesir şehir merkezinden yaklaşık 1 saat 20 dakikalık bir sürede ulaşabileceğiniz Endes Kamp’a Balıkesir-Edremit yolunu kullanarak özel araçla gelebilirsiniz. Kendi aracınızla tesise giriş yaptıktan sonra ödediğiniz ortalama konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânından da güvenle faydalanabilirsiniz.

Endes Kamp’ta bir tatilden beklediğiniz çeşitli fırsatları gerçek kılmak adına pek çok konaklama imkânı mevcut. Tesiste arzunuza göre kendi çadırınızı getirerek huzurlu bir bölgeye kurabilirsiniz. Ayrıca çadırda kalırken duş ve tuvaletlerden faydalanabilirsiniz. Kendi çadırınızın önünde ise mangal ve kamp ateşi yakabilirsiniz. Endes Kamp’ta konaklama alternatifleri adına 45 yatak kapasiteli 20 adet ev fırsatı sunuluyor. 2 ve 3 yataklı olarak tasarlanan evlerde duş, tuvalet ve sıcak su hizmetlerini bulabilirsiniz. Tesiste doğanın hediyeleriyle buluşabilmeniz adına özel bir sebze bahçesi inşa edilmiş. Her evin kendine özel sebze bahçesini dilediğiniz gibi sulayarak çapalayabilirsiniz. Endes Kamp’ta sabah kahvaltısı ve akşam yemeği de açık büfe olarak sunuluyor. Bu sayede aradığınız pek çok fırsatı tesis bünyesinde bulabiliyorsunuz.

Edremit Endes Kamp’ın kapısından içeri girdiğiniz andan itibaren sizi pek çok aktivite olanağı karşılıyor. Tesisin kapısından başlayarak yine kendi sınırları içerisinde son bulan 7 km’lik toplam üç saati bulan bir yürüyüş parkuru mevcut. Bu rotada güvenle trekking yapabilirsiniz. Tesisin Aqua Trekking olarak adlandırdığı orta seviye zorluğa sahip yürüyüş rotasında çam ağalarının arasında patika ve dağ yollarından geçerek hem yürüyebilir hem de yüzebilirsiniz. Ayrıca tesiste yoga ve meditasyon için de vakit ayırabilirsiniz. Endes Kamp’ın kapsamlı hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

19°/16° C

Rain

Pzt (22.Nis)

24°/21° C

Clouds

Sal (23.Nis)

22°/18° C

Rain

Çar (24.Nis)

19°/14° C

Rain

Per (25.Nis)

20°/16° C

Clouds

Cum (26.Nis)

23°/16° C

Clear

Cmt (27.Nis)

25°/18° C

Clear

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş