Elysium Garden Assos Bungalow & Glamping

Elysium Garden Assos Bungalow & Glamping
4,80

elysiumgardenassos.com/

0 532 054 94 17

Sokakağzı mevkii, No:181, Koyunevi/Ayvacık/Çanakkale

elysiumgardenassos@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Doğada otel konforunu hissedebilmek için kamp tatilinde Elysium Garden tesisini tercih edebilirsiniz. Elysium Garden Assos Bungalow & Glamping, Ayvacık Koyunevi istikametinde yer alıyor. Yaklaşık 5 buçuk dönümlük geniş bir arazi üzerine kurulmuş tesiste kendinizi konforlu hissederken lüks tercihlerinize de hitap eden bir hizmet bulabileceksiniz. Elysium Garden Assos Bungalow & Galmping’ tesisine ulaşım özel araçla Ayvacık Gülpınar Yolu üzerinden sağlanıyor. Assos ilçe merkezi üzerinden tesise doğru gelirken Ayvacık Gülpınar Yolu yönünde sola döndüğünüzde Koyunevi Köyü Yolu’na bağlanacaksınız. Ardından sola, sağa, sola ve tekrar sağa döndüğünüzde tesise varabilirsiniz. Bungalow & Glamping tesisine toplu taşımayla gelmek için de Koyunevi istikametine gelen araçları kullanabilirsiniz. Koyunevi’ne geldiğinizde kalan yol için işletmeyi aradığınızda sizi olduğunuz yerden alabilirler. Ayrıca tesiste özel aracınızı park edebileceğiniz geniş bir otopark alanı da bulabilirsiniz.

Elysium Garden Assos Bungalow & Glamping tesisinde konaklama seçeneği olarak Bungalow, Glamping çadırları, Ege Odaları ve karavan park alanı bulunuyor. Ayrıca tesisin yerleşik çadırlarını kiralayabileceğiniz gibi kendi çadırınızı da kurabilirsiniz. Tesise toplamda aynı anda 5 çadır ve 5 karavan kabul ediliyor. Bunun için gitmeden önce yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz. Tesisin lüks glamping çadırlarında banyo ve tuvalet gibi imkânlar mevcut. Ayrıca taş ve beton Bungo ile Ege Room yapılarında da yatak, klima, duş ve tuvalet gibi imkânlar bulabilirsiniz. 2021 yılından bugüne Assos bölgesi Sokakağzı Koyu'nda hizmet veren tesiste kendi çadır ve karavanıyla konaklayan misafirler için de bulaşıkhane, tezgâh ve çamaşır makinesi gibi hizmetler sunuluyor. Ayrıca birbirinden lezzetli yemek çeşitlerinin sunulduğu restoranda yemek öğünlerini unutulmaz kılabilirsiniz. Aynı zamanda tesisin özel mangal alanında kendi yemeğinizi de pişirebilirsiniz.

Elysium Garden Assos Bungalow & Glamping’te yaz tatilinin keyfini çıkarırken eğlenceli birçok anı biriktirebilirsiniz. Tesiste akşam vakitlerinde açık hava sineması ve canlı müzik gibi eğlenceli aktiviteler düzenleniyor. Ayrıca kısa bir süre içerisinde deniz kenarına ulaşarak özgür dalgaların keyfini çıkarabiliyorsunuz. Elysium Garden Assos Bungalow & Glamping, özellikle doğanın iyileştirici atmosferini keşfetmek isteyen doğaseverlere hitap etmeyi başarıyor. Bu sayede doğada özgürce yürüyüş, yoga ve meditasyon yapabiliyorsunuz. Tesise doğru yola çıkmadan önce soru sormak ve müsaitliği sorgulamak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş