Elif Çadır Camping

Elif Çadır Camping
3,60

elif-cadr-camping.business.site

0546 911 03 50

Çıralı Mah. Ulupınar Köyü, Kemer Merkez, Kemer/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Denize sıfır bir bölgede muhteşem manzaranın tadını çıkartabileceğiniz bir tatil için Elif Camping’i tercih edebilirsiniz. Antalya’nın nadide güzelliklerini gözler önüne seren özel kamp işletmesi Çıralı beldesinde yer alır. Olimpos’a 10, Çıralı merkeze 1 dakika mesafede bulunan kamp alanına ulaşım oldukça kolaydır. Konforlu bir yolculuktan sonra ulaştığınız Elif Camping işletmesinde arzunuza göre çadır, karavan ya da bungalov konaklaması yapabilirsiniz. Özel çadırınız yok ise işletmenin tahsis etmiş olduğu konforlu çadırları kiralayabilirsiniz. 

Elif Camping işletmesinde ihtiyaçlarınızın büyük bir çoğunluğunu kamp alanı içerisinde karşılayabilirsiniz. Tesisin sunmuş olduğu imkânlar sıcak su, internet, duş, wc, mutfak, bulaşık alanı, restoran ve elektrik olarak sıralanır. Böylece kendinizi ev konforunda hissedebileceğiniz huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Kamp alanı üç dönümlük büyük bir arazi içerisinde yer alır. Bu arazinin yaklaşık bir dönümü çadır konaklaması için ayrılmıştır. Bu imkân sayesinde hayalini kurduğunuz düzenli ve güvenli bir kamp tatilini yapabilirsiniz.

Elif Camping işletmesinde korunan güvenlik imkânı sayesinde ailenizle oldukça konforlu bir tatil yapabilirsiniz. Aynı zamanda ailenizle kamp işletmesinde yapabileceğiniz birden fazla etkinlik bulunur. Dilerseniz Antalya’nın muhteşem manzarasını keşfedebileceğiniz trekking rotası belirleyebilir, dilerseniz de bisiklet turu yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Çıralı’nın berrak ve durgun suları muhteşem bir denizde yüzme imkânı sunacaktır. Bölgenin müsait tarihleri ve güncel fiyat politikası için iletişime geçmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş