Ela Kamping

Ela Kamping
3,80

--

0 544 439 60 95

Ören, Enver Güreli Cd. No:155, Burhaniye/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Balıkesir’in huzurlu rotası Burhaniye’de unutulmaz bir kamp deneyimi için Ela Kamping tesisine gidebilirsiniz. Yemyeşil ağaçların ortasında hizmet veren Ela Kamping’te her yaştan kampçının konforlu bir şekilde konaklayabileceği tercihler bulabilirsiniz. Burhaniye’nin Ören ilçesinde bulunan kamp tesisinde deniz ve sahile kısa bir sürede gidebileceğiniz gibi ulaşımı da kolayca sağlayabilirsiniz. Bunun için Enver Güreli Caddesi’nden geçen araçları kullanabilirsiniz. Ela Kamping’in İstanbul’a 4 saat, Çanakkale’ye 2 saat, Balıkesir şehir merkezine 1 saat 12 dakika ve Burhaniye ilçe merkezine yaklaşık 10 dakikalık bir sürüş mesafesi bulunuyor. Dolayısıyla çevre lokasyonlardan Burhaniye ilçe merkezine ulaştıktan sonra Enver Güreli Caddesi’ni kullanarak tesise gidebilirsiniz. Ayrıca kamp alanına özel araçla geldikten sonra konaklama ücretine dahil olarak otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Burhaniye kamp alanları arasında sık tercih edilen Ela Kamping’te hem çadır hem de otel konaklama konseptini bir arada bulabilirsiniz. Bunun için tesise gelirken şahsi çadırınızı getirebilirsiniz. Ayrıca çadırınız olmadığı durumlarda tesisin kampçılar için hazırladığı özel çadırları kiralayabilirsiniz. Kamp tesisinin iki farklı tercihi bir araya getiren konaklama türlerinin yanı sıra çeşitli hizmet olanaklarıyla buluşabilirsiniz. Ela Kamping’te restoran, sıcak su, elektrik, internet bağlantısı, otopark, ortak oturma alanı ve daha pek çok hizmet seçeneği bulunuyor. Bu sayede konforlu bir kamp tatilinin tadını çıkarabiliyorsunuz. Ela Kamping’in denize çok kısa bir mesafesi mevcut. Dolayısıyla gün içerisinde Ören Halk Plajı’na giderek yaz tatilinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Mavi ve yeşili buluşturan eşsiz bir lokasyonda hizmet veren Ela Kamping’te birbirinden eğlenceli yaz aktivitelerini deneme şansı bulabilirsiniz. Bunun için tesisten kısa bir süre içerisinde denize ulaşarak yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Maviliğin yanı sıra yemyeşil bir atmosferi deneyimlemek istediğinizde ise çevrede gezi ya da bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Ören mahallesinde denize yaklaşık 200 km’lik bir mesafede bulunan Ela Kamping’te hayalini kurduğunuz bir yaz tatilini aktivitelerle dolu hale getirebilirsiniz. Ela Kamping tesisine doğru yola çıkmadan önce hizmet ve konaklamaya dair bilgiye ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş