Eğriova Tabiat Parkı Kamp Alanı

Eğriova Tabiat Parkı Kamp Alanı
4,10

--

(0312) 207 50 00

Beypazarı / Ankara

Özel işletme


Hakkında

Sarıçam ormanları içerisinde huzur bulabileceğiniz bir kamp tatili için Eğirova Tabiat Parkı Kamp Alanı’na gidebilirsiniz. Ankara’nın Beypazarı sınırları içerisinde yer alan tesisin kuzey kısmında Eğriova Yaylası-göleti; güney, doğu ve batısında ise Sarıçam ormanları bulunuyor. Yaklaşık 30 hektarlık geniş bir alana sahip olan Eğirova Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda doğa içerisinde konfor bulabileceğiniz bir çadır kampı yapabilirsiniz. Ankara’nın meşhur tabiat parkının Eskişehir’e 205 kilometre, Bolu’ya 120 kilometre ve Ankara şehir merkezine ise 135 kilometreyi bulan bir uzaklığı mevcut. Beypazarı ilçe merkezine ise yaklaşık 47 km’lik mesafesi bulunan Eğirova Tabiat Parkı Kamp Alanı’na ulaşım özel araçla sağlanabiliyor. Bunun için özel araçla yola çıktığınızda Ankara – Beypazarı – Karaşar – Eğriova istikametini kullanarak tesise ulaşabilirsiniz. Ayrıca tabiat parkına ulaştıktan sonra özel aracınızı güvenle park noktalarına bırakabilirsiniz.

Beypazarı’nda konumlanan Eğirova Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda çadır kampı yapılabiliyor. Yemyeşil bir doğanın içerisinde yapabileceğiniz çadır kampında hayalini kurduğunuz tatili gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Eğirova Tabiat Parkı Kamp Alanı merkezi konumu, doğa içerisindeki huzurlu yapısı ve manzaralı rotalarıyla aileler tarafından sık sık tercih ediliyor. Dolayısıyla tabiat parkında gün içerisinde ailenizle birlikte piknik yapabilir ya da kampın tadını çıkarabilirsiniz. Beypazarı Eğirova Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda manzara seyir noktası, büfe, tuvalet, çeşme, kır evi, çocuk parkı, ateş alanları ve otopark imkânı bulunuyor. Dolayısıyla klasik bir kamp tesisinde bulabileceğiniz hizmetlerin büyük bir çoğunluğunu Eğirova Tabiat Parkı Kamp Alanı’nda bulabilirsiniz. 

Yeşilin merkezi Eğirova Tabiat Parkı Kamp Alanı’nın doğayla iç içe konumu sayesinde pek çok sportif aktiviteyi deneme imkânı bulabilirsiniz. Öncelikle tabiat parkının içerisinde yer alan gölette kanoya binebilir, tırmanış faaliyetlerine katılabilir ya da bisiklet sürebilirsiniz. Ayrıca olta balıkçılığı ya da doğa gözlemciliği de yapabilirsiniz. Tesis içerisinde yer alan çocuk parkı ve doğal alanlar sayesinde ailenizle de kıymetli bir kamp süresi geçirebilirsiniz. Eğirova Tabiat Parkı Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak adına önceden iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Tırmanış
Bisiklet
Kültür
Balık Tutma
Kano
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)