Edremit Sincap Camping

Edremit Sincap Camping
4,10

sincapcamping.com/

0 530 015 12 52

Mehmetalan, Edremit/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Kazdağları’nın muhteşem atmosferinde unutulmaz bir kamp tatili için rotanızı Edremit Sincap Camping tesisine çevirebilirsiniz. Tesisin şehirden uzak konumu ve doğal bir manzaraya davet eden seyir köşeleri sayesinde kendinizi hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşmiş hissedebileceksiniz. Sincap Camping tesisi, Balıkesir’in Edremit ilçesi ve Mehmetalan Köyü’nde yer alıyor. Dolayısıyla tesise gelirken özel aracınızı kullanabiliyorsunuz. Sincap Camping’in İstanbul’a 4 saat ve Balıkesir şehir merkezine yaklaşık 1 saat 20 dakikalık sürüş mesafesi mevcut. Ayrıca İzmir Çanakkale yolunu kullanarak Edremit merkezinden yaklaşık 20 dakikalık bir süre içerisinde tesise varabilirsiniz. Özel araçla geldikten sonra da konaklama ücretine dahil olarak aracınızı otoparka bırakabilirsiniz.

Edremit’in küçük cenneti Sincap Camping’te doğayla baş başa kalabileceğiniz pek çok konaklama fırsatı mevcut. Sincap Camping’te özgür bir konaklama tercihiniz için çadırda kalabilirsiniz. Ayrıca doğanın manzarasını izleyebileceğiniz seyir köşelerine yakın bir rotada kendi karavanınızla da konaklayabilirsiniz. Aynı şekilde tertemiz yatak, çarşaf, yastık ve türevi hizmetlerin sunulduğu özel bungalow evlerde de kalabilirsiniz. Tesiste konaklama tarzınız her ne olursa olsun uyandığınız sabahları kuş-yaprak sesi ve dinlendirici bir nehrin ahengiyle karşılayabileceksiniz. Edremit Sincap Camping’te günlük yeme-içme ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz bir restoran mevcut. Butik bir konseptle hazırlanan restoranda kahvaltı, aperatif, ızgara, salata, meze ve içecek türlerine ulaşabilirsiniz.

Kazdağları’nın eşsiz atmosferinden beslenen Sincap Camping’te deneyimleyebileceğiniz pek çok aktivite olanağı da mevcut. Eğlence anlayışınıza göre dilerseniz doğayı keşfedeceğiniz bir yürüyüş ya da bisiklet turuna çıkabilirsiniz. Ayrıca vaktinizi manzara karşısında dinlenerek geçirmek için çadır başında en sevdiğiniz kitabı okuyabilirsiniz. Doğanın renkleriyle harmanlanmış Sincap Camping’te fotoğrafçılığın da çok keyifli olacağını söyleyebiliriz. Edremit Sincap Camping’e doğru yola çıkmadan önce tesisin kapsamlı hizmet olanakları ve müsaitlik bilgisini öğrenmek adına iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş