Duman Kamping

Duman Kamping
4,00

instagram.com/dumankamp/

05434740900

Güzelçamlı, Kuşadası/Aydın

Özel işletme


Hakkında

Kuşadası’nda doğa ile adeta bir bütün olacağınız kamp alanı arayışındaysanız Duman Kamping tam olarak size göre! Kuşadası’nın Güzelçamlı bölgesinde bulunan Duman Kamping, büyük ve yemyeşil ağaçlarla çevrelenmiş geniş bir arazi üzerine kurulmuş. Görenleri adeta büyüleyen büyük zeytin ağaçlarının gölgesi sayesinde güneşten rahatsız olmadan konforlu bir çadır kampı kurabiliyorsunuz. Girişimci Mediha Hanım tarafından kurulan Duman Kamping’e hem toplu taşıma hem de özel araçlarla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Üstelik merkezi konumu sayesinde kamp alanına şahsi motosikletinizle de gelebilirsiniz. 

Misafirlere nezih bir konaklama imkânı sunan tesiste birçok hizmet olanağı da bulunuyor. Bu sayede tesiste kamp yaparken wc, duş, elektrik, internet bağlantısı, pişirme olanakları, bulaşık yıkama alanı, film gösterimi, mangal yakılabilir alan, kafeterya ve otopark gibi hizmetlere erişebiliyorsunuz. Duman Kamping’te çeşitli hizmetlerin yanı sıra yeme-içme gibi ihtiyaçlarınız için de çeşitli olanaklar sunuluyor. Tesiste acıktığınızı hissettiğiniz anda ortak pişirme alanında kendi yemeğinizi pişirebilirsiniz. Yemek işleriyle vakit kaybetmek istemezseniz tesisin ücretli kahvaltısını tercih edebilir ya da mangal yakabilirsiniz. İşletmede konakladığınız süre boyunca ihtiyaçlarınızı anında gidermek için de özel kafeteryadan faydalanabilirsiniz.

Güzelçamlı bölgesinde kamp yapabileceğiniz en nezih ve sakin kamp alanları arasında bulunan Duman Kamping denize de yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu sayede Ege’nin dibi görünen muhteşem denizinde yüzme ve dalışın keyfini çıkartabiliyorsunuz. Gün içerisinde yüzmek ya da uzanarak güneşin keyfini çıkarmak isterseniz yürüme mesafesinde bulunan Güzelçamlı Plajı’na gidebilirsiniz. Günü plajda geçirdikten sonra yorgunluk atmak için de sakin tesiste kitabınızı okuyabilir ya da göz alıcı yıldızları seyredebilirsiniz. Doğanın muhteşem oksijenini keşfetmek isterseniz de trekking, bisiklet sürüşü ya da gezi gibi faaliyetlerin de keyfini çıkartabilirsiniz. Duman Kamping’e doğru yola çıkmadan önce soru işaretleriniz için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş