Dragon Motel Camping

Dragon Motel Camping
4,40

anamurdragonmotel.com/

0 324 827 13 55

Bozdoğan mahallesi, Mamure Kalesi yanı, Anamur/Mersin

Özel işletme


Hakkında

Okaliptüs ağaçları altında ev konforunu bulabileceğiniz bir kamp tatili için Dragon Motel ve Camping tesisini tercih edebilirsiniz. Masmavi bir denize sınırı bulunan tesis, yıl boyunca hayalini kurduğunuz tatil anısını doğayla iç içe bir rotada gerçeğe dönüştürmeyi başarıyor. Dragon Motel ve Camping tesisinin elverişli konumu ve doğayla bütünleşmiş rotası sayesinde yaz aktivitelerini keşfederken şehrin olanaklarından da büyük ölçüde faydalanabilirsiniz. Araç yolu ve deniz kıyısının tam orta noktasında bulunan Dragon Motel ve Camping’e ulaşım da oldukça kolay. Arzunuza göre tesise hem toplu taşıma araçları hem de şahsi aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçla tesise geldiğinizde otelin güvenli otopark imkânlarından faydalanabilirsiniz. Tesisin konumu sayesinde de şehirlerarası otobüs seferleriyle kolayca ulaşım sağlanabiliyor.

Dragon Motel ve Camping tesisinde iki tatil arzusunu karşılayan imkânlar bulunuyor. Bir tarafta ev konforunu aratmayan bir otel konforu sunulurken diğer yandan doğanın içerisinde kamp anıları biriktirme şansınız mevcut. Tesisin otel konseptinde sunduğu suit odalarda mini mutfaktan buzdolabı ve televizyona kadar pek çok hizmet bulunuyor. Bu sayede evde hissettiğiniz konforu tatil anılarınıza da dahil edebiliyorsunuz. Tesiste otel konforunun yanı sıra özgür bir kampçılık deneyimi için de belirli noktalara çadır kurabilirsiniz. Bu sayede ortak kullanım alanında sunulan bulaşık yıkama alanı, sıcak su, duş, tuvalet ve ızgara imkânlarından faydalanabilirsiniz. Günlük ek bir ücret karşılığında tesiste buzdolabı kullanabilir ya da çamaşır yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Dragon Motel ve Camping tesisinde yaz anılarınıza keyif katacak aktivite olanakları bulunuyor. Tesisin denize sıfır rotası sayesinde yüzme ve dalış aktivitelerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yemyeşil bir doğada doğa yürüyüşlerine de katılabilirsiniz. Kamp sınırları içerisinde vakit geçirmek istediğinizde dilediğiniz bir noktada kitap okuyabilir ya da bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Dragon Motel ve Camping’in güncel fiyat politikası ve hizmetleri hakkında kapsamlı bilgiye ulaşmak için önceden iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş