Doyran Göleti Kamp Alanı

Doyran Göleti Kamp Alanı
4,50

--

--

Akdamlar, Konyaaltı/Antalya


Hakkında

Doğanın gizli güzelliklerini gözler önüne seren büyüleyici bir kamp tatili için Doyran Göleti kamp alanını ziyaret etmelisiniz. Meşhur kamp bölgesi Antalya’nın Konyaaltı beldesinde yer alır. Gölün çevresinde konaklarken kafanızı kaldırdığınızda muhteşem dağların heybetiyle büyülenebilir ya da yemyeşil ağaçların sessiyle mest olabilirsiniz. Kolay bir ulaşım mevkiinde bulunan Doyran Göleti kampına özel araç ya da toplu taşıma ile gelebilirsiniz. Üstelik kamp alanında çadırın yanı sıra karavan ile de konaklayabilirsiniz.

Doyran Göleti kamp alanı çevresinde herhangi bir özel kamp işletmesi bulunmaz. Bu nedenle bölgeye gelirken temel ihtiyaçlarınızı doğadan karşılamanız gerektiğini bilmelisiniz. Antalya şehir merkezine çok yakın bir konumda bulunmasına rağmen vadettiği sessizlik ve huzur ile kendinizi adeta başka bir şehirde hissedeceksiniz. Kamp bölgesinin şehir merkezine yakınlığı güvenlik açısından da kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olur. Üstelik bölgeye doğru yola çıktığınızda ulaşım istikametinde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz birçok merkez bulabilirsiniz.

Ücretsiz Doyran Göleti kamp alanına vardıktan sonra yapabileceğiniz birçok etkinlik de sizi karşılar. Bölgede çadır ya da karavan ile konaklarken gün içerisinde trekking, bisiklet turu, hamak keyfi, gezi, fotoğrafçılık, mangal, barbekü ya da piknik yapabilirsiniz. Bölgenin merkeze yakın konumu sayesinde telefon sinyalleri de güçlüdür. Bu sayede güvenli bir profesyonel kamp tecrübesi edinebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Ağaçlık alan