Dostlar Camping

Dostlar Camping
4,80

dostlarcamping.com/

0 542 241 08 80

Gürçamlar, Milas/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Kızılçam ağaçlarının içerisinde bol oksijenli bir tatile doğru yola çıkmak için Dostlar Camping’i tercih edebilirsiniz. Yemyeşil ağaçlar ve büyüleyici bir manzara eşliğinde kamp yapabileceğiniz Dostlar Camping tesisinde yıl boyunca unutamayacağınız kıymetli ve huzurlu anılar biriktirebilirsiniz. Muğla’nın Milas ilçesi ve Gürçamlar bölgesinde bulunan tesisin Muğla şehir merkezine 1 saat 40 dakika ve Milas ilçe merkezine ise yaklaşık 45 dakikalık bir ulaşım süresi bulunuyor. Dolayısıyla çevre lokasyonlardan yola çıktığınızda hem kendi aracınız hem de toplu taşımayla kolayca tesise ulaşım sağlayabilirsiniz. Gelirken tercihiniz toplu taşımadan yana olduğunda tesis kapısına kadar gelen Milas-Akbük dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi aracınızı kullanarak çevre bölgelerden manzaralı bir yol eşliğinde tesise varabilirsiniz. Dostlar Camping’e geldiğinizde vermiş olduğunuz konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânından faydalanabilirsiniz.

Milas’ın eşsiz doğasını keşfedebileceğiniz Dostlar Camping tesisinde doğayla bütünleşeceğiniz bir çadır konaklaması yapabilirsiniz. Bunun için kendi çadırınızı özel bölgelere kurabileceğiniz gibi tesisin hazırlamış olduğu çadırlarında da konaklayabilirsiniz. Meyve ağaçları altında bulunan özel çadır alanlarında kalırken hayalini kurduğunuz bir tatilin huzurunu ayrıca hissedebilirsiniz. Dostlar Camping’te yemek ihtiyaçlarınızı karşılamak adına pratik ve özel iki seçenek bulunuyor. Öncelikle yemek ihtiyaçlarınız için tesisin ortak kullanım mutfağından faydalanabilirsiniz. Ayrıca dışarıdan getirmiş olduğunuz yiyecekleri tesis buzdolabında güvenle muhafaza edebilirsiniz. Daha konforlu bir yemek tercihi yapmak isterseniz de kebap kahvaltı ve türevi lezzetli yiyeceklerin sunulduğu kafe ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Kamp ortamına yakışır bir tercih için de mangal yakabilirsiniz.

Dostlar Camping tesisi, Kazıklı Koyu ve Gürçamlar Sahili’ne oldukça yakın bir lokasyonda bulunuyor. Bu sayede tesiste yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi pek çok aktivite için elverişli olanaklar mevcut. Bunun yanı sıra yemyeşil meyve ağaçlarının ortasında oksijeni keşfetmek için de doğa yürüyüşü, bisiklet sürüşü ya da bir gezi planlayabilirsiniz. Pek çok aktivite imkânına ulaşabileceğiniz Dostlar Camping’te evcil hayvanlar kabul ediliyor. Tesisin diğer hizmet ve konaklama imkânları hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş