Dostlar Bahçesi Kamp Alanı

Dostlar Bahçesi Kamp Alanı
5,00

--

0 553 878 40 84

Sokakağzı mevkii, Koyunevi/Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Şehir hayatından uzaklaşıp kafa dinleyebileceğiniz rotalardan biri de Dostlar Bahçesi Kamp Alanı. Samimi ve sıcak bir tema çerçevesinde hizmet veren kamp alanı, Sokakağzı mevkiinde bulunuyor. Dolayısıyla gözlerden uzak bir kamp tatili yaparken şehrin rutin gürültü ve stresinden uzak kalabiliyorsunuz. Dostlar Bahçesi Kamp Alanı’na ulaşım özel araç ve toplu taşıma ile sağlanıyor. Ancak toplu taşıma ile Koyunevi Köyü’ne kadar gelebiliyorsunuz. Tesise yaklaşık 7-8 km’lik bir mesafesi bulunan Koyunevi Köyü’ne geldiğinizde tesisin özel araçları sizi gelip alabiliyor. Assos şehir merkezi üzerinden Dostlar Bahçesi Kamp Alanı’na özel araçla gelecekseniz de öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerlemeniz gerekiyor. Daha sonra Ayvacık Gülpınar Yolu ve Koyunevi Köyü Yolu’na doğru sırayla sola dönmelisiniz. Ardından sola, sağa, sola ve tekrar sola döndüğünüzde bir yola bağlanacaksınız. Bu yoldan dümdüz devam ettiğinizde Dostlar Bahçesi Kamp Alanı’nı sol şeritte görebilirsiniz.

Butik bir konaklama imkânı bulacağınız Dostlar Bahçesi Kamp Alanı’nda çadır ve karavan imkânı bulunuyor. Dolayısıyla tesiste kendi çadırınızda kalabileceğiniz gibi yerleşik çadırları da kiralayabiliyorsunuz. Üstelik kamp alanına hem kendi karavanınızla gelebilir hem de tesisin özel karavanlarını kiralayabilirsiniz. Dostlar Bahçesi Kamp Alanı’nda konaklamak için tercihiniz her ne olursa olsun kendinizi ev konforunda hissedebileceğiniz hizmetler bulunuyor. Tesiste gün içerisinde açlığınızı giderebilmek için kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz ortak kullanım bir mutfak alanı mevcut. Tesisin özel mutfak alanında bulaşıkhane ve buzdolabı gibi olanaklar da bulunuyor. Böylece kendi malzemelerinizi de dâhil ederek gönül rahatlığıyla lezzetli yemekler hazırlayabiliyorsunuz. Ayrıca kamp ateşinin serbest olduğu tesiste kontrollü bir biçimde mangal da yakabilirsiniz. 

Yemyeşil doğanın içerisinde aradığınız kaliteli ve konforlu hizmeti sunan tesiste çocukların keyifli vakit geçirebileceği salıncak ve hamak gibi olanaklar mevcut. Ayrıca gençlere eğlenceli anılar bırakacak bir voleybol filesi de bulunuyor. Dolayısıyla tesiste sevdiklerinizle keyif dolu vakitler geçirebilirsiniz. Yemyeşil bir doğanın içerisinde bulunan Dostlar Bahçesi Kamp Alanı’nda yürüyüş, koşu ve meditasyon gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Ayrıca denize yakınlığı sayesinde yüzme, dalış ve olta balıkçılığının da keyfini çıkarabilirsiniz. Dostlar Bahçesi Kamp Alanı’nın hizmet politikası ve konaklama birimine ilişkin sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Voleybol alanı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş