Doğancılı Camping

Doğancılı Camping
4,40

dogancilicamping.com/

0 216 611 93 79

Doğancılı Mahallesi, Çiğtanesi Sk. No: 6 D: 1 Şile / İstanbul

info@dogancilicamping.com

Özel işletme


Hakkında

Not: Doğancılı Camping 2023 yılında aktif olarak hizmet vermiyor.

Yemyeşil bir doğanın içerisinde yüksek oksijenin tadını çıkarmak için Doğancılı Camping’e gidebilirsiniz. Şile’nin Doğancılı mevkiinde bulunan kamp işletmesi çam ağaçları ile çevrilmiş muhteşem bir konumda bulunuyor. Yaklaşık 4000 metrekarelik geniş bir düzlükten oluşan Camping’te dilediğiniz konforlu ve huzurlu konaklamayı yapabilirsiniz. Doğancılı Camping’e gitmek için hem toplu taşıma hem de özel araçları kullanabilirsiniz. İşletmeye toplu taşıma ile gitmek için İETT otobüslerini kullanmanız gerekiyor. Aynı zamanda özel araçlar ile de kolay biçimde tesise ulaşabiliyorsunuz.

Doğancılı Camping’te kampçıların kendini konforlu hissedebilmesi için çadır, karavan ve bungalov konaklama imkânı sunuluyor Tesiste hem kendi çadırınız hem karavanınız hem de işletmenin özel tahsis etmiş olduğu bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. 2019 yılından bu yana hizmet veren Doğancılı Camping’te geniş bir hizmet politikası da bulunuyor. Tesisin müşteriler için sunmuş olduğu hizmetler wc, sıcak su, elektrik bağlantısı, internet, duş, otopark, mutfak ve ortak oturma alanı olarak sıralanıyor. Aynı zamanda mutfakta kendi yemeğinizi hazırlayabilir ya da restoranın özel lezzetlerinden faydalanabilirsiniz.

Yemyeşil bir doğanın içerisine geniş bir düzlükte kurulan Doğancılı Camping’te hem ruhen hem de fiziksel olarak dinç kalabileceğiniz birçok aktivite yapabiliyorsunuz. Düğün, evlilik teklifi ve balayı gibi özel aktivitelerin de düzenlendiği işletmede vücudunuzu da dinç tutabilirsiniz. Bunun için doğanın içinde inzivaya çekilip yoga yapabilirsiniz. Aynı zamanda voleybolda keyifli vakitler geçirebilir ya da trekking yapabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınıza kapsamlı biçimde hitap eden Doğancılı Camping’e doğru yola çıkmadan önce bilgi almak için iletişim numarası üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş