Doğa Muhit Camping

Doğa Muhit Camping
4,40

dogamuhit-camping-plaj-karavan-kahvalti-balik-iznik.business.site/

0 531 567 41 41

Göllüce, Göllüce Köyü İç Yolu, İznik/Bursa

Özel işletme


Hakkında

Bursa’nın İznik ilçesinde doğayla bütünleşirken konforlu hizmetler bulabileceğiniz bir kamp tatili için Doğa Muhit Camping’e gidebilirsiniz. Doğasever kampçılar için özel olarak tasarlanan tesis, İznik’in Göllüce Köyü İç Yolu’nda hizmet veriyor. Bu sayede tesisin sunmuş olduğu konforlu konaklama ve kapsamlı hizmetlerin yanı sıra ulaşım da kolay bir hale geliyor. Tesise Bursa şehir merkezinden 1 saat ve İznik ilçe merkezi üzerinden yaklaşık 15 dakikalık bir süre içerişinse ulaşım sağlanabiliyor. Üstelik Gemlik-İznik Yolu’na yakın bir noktada hizmet veren tesise gelirken özel araçla birlikte toplu taşımayı da tercih edebiliyorsunuz. Gelirken özel araç kullandığınızda ise vermiş olduğunuz konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Doğanın içerisinde kapsamlı hizmet ve konaklama imkânlarıyla buluşmanızı sağlayan Doğa Muhit Camping tesisinde farklı alternatiflerle konaklayabilirsiniz. Öncelikle tesisin göl kenarında bulunan eşsiz atmosferini bir fırsat bilerek çadırınızı güvenle kurabilirsiniz. Ayrıca tesisin imkânları ve ulaşım kolaylığını tercih ederek kendi karavanınızla da yola çıkabilirsiniz. Doğa Muhit Camping tesisinde kalırken ev konforunu aratmayacak bir konaklama için de Tiny House ve Bungalov seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Eşsiz bir gün batımı manzarasına sahip olan Doğa Muhit Camping tesisinde konaklama tercihinizi yaptıktan sonra restoranın lezzetli yemeklerini de deneyebilirsiniz.

Doğa Muhit Camping’te doğayla baş başa kalabileceğiniz çeşitli aktivitelerin tadını çıkarabilirsiniz. Öncelikle tesisin özel trekking parkurunu keşfederek doğayla tanışacağınız yürüyüşlere adım atabilirsiniz. Ayrıca bölgeyi keşfetmek için de bisiklet turuna doğru yola çıkabilirsiniz. Doğa Muhit Camping tesisinde kamp sınırları içerisinde vakit geçirmek isterseniz de sevdiklerinizle birlikte eşsiz bir gün batımını seyredebilirsiniz. Doğa Muhit Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce merak ettikleriniz hakkında bilgi almak için önceden iletişim kurabilirsiniz.  


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş