Doğa Camping

Doğa Camping
4,30

--

0 545 386 52 75

Ahmetçe/Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Doğaseverlerin beklentilerine hitap ederken konfordan ödün vermeyen bir rota da Doğa Camping. Ayvacık Ahmetçe bölgesinde yer alan Doğa Camping, yemyeşil ağaçlara doğru uzanan benzersiz sahil şeridiyle görenleri her seferinde kendine hayran bırakmayı başarıyor. Assos’un doğa harikası Doğa Camping’e ulaşım için hem özel araç hem de toplu taşıma vesaitleri kullanılıyor. Tesise özel araçla gelmek için Behramkale Köy Yolu istikametini kullanmanız gerekiyor. Yol üzerinde öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerlemelisiniz. Ardından Ayvacık Gülpınar Yolu konumunda sağa dönerek Behramkale Köy Yolu yönünde devam etmelisiniz. Ulaşmış olduğunuz yolda sağa döndüğünüzde Doğa Camping’i kısa bir süre içerisinde yolun sağında göreceksiniz. Üstelik tesiste özel aracınızı park edebileceğiniz güvenli rotalar da bulabilirsiniz. Özel aracın yanı sıra tercihiniz toplu taşımadan yana olursa da Behram mevkiinde çalışan minibüsleri kullanabilirsiniz.

Doğaya yakın olacağınız bir tatil anlayışını benimseyen Doğa Camping’te misafirler için çadır ve bungalov konaklama birimi sunuluyor. Tesiste arzunuza göre kendi getirdiğiniz özel çadırda konaklayabilir ya da işletmenin misafirler için özel sunmuş olduğu 15 adet çadırdan birini kiralayabilirsiniz. Assos Doğa Camping’te tercihiniz daha lüks bir konaklamadan yana olursa ahşap bungalov ya da 3 adet taş odayı kiralayabilirsiniz. Taş oda ve bungalov yapılarda konaklarken temel birçok ihtiyacınızı oda içerisinde karşılayabilirsiniz. Çadırda konaklarken de ihtiyaçlarınız için tesisin ortak kullanım alanda sunmuş olduğu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Doğa Camping’te yemek ihtiyaçlarınız için bir restoran bulunuyor. Ayrıca tesiste ortak kullanımlı bir mutfak alanı bulunmasa da kendi yemeğinizi çadır önünde hazırlayabilirsiniz. Tesiste ateş ve mangal yakmak da serbest. Dolayısıyla çadır önünde özgürce mangalınızı yakabilirsiniz.

Doğa Camping’te her yaştan misafirin eğlenceli vakit geçirebilmesi için çeşitli imkânlar düşünülmüş. Dolayısıyla tesiste oyun makinesi gibi çeşitli cihazlarda keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Doğa Camping’in misafirler için bir plaj hizmeti bulunuyor. Plajda yaz güneşinin keyfini çıkarırken yüzme, dalış ve olta balıkçılığına ağırlık verebilirsiniz. Ayrıca yemyeşil bir doğanın atmosferiyle büyülenmek için trekking, bisiklet sürüşü ya da kültürel olarak zenginleşeceğiniz bir şehir gezisi yapabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş