Dipsiz Göl Kamp Alanı

Dipsiz Göl Kamp Alanı
4,60

--

--

Dipsiz Göl / Akseki / Antalya


Hakkında

Doğanın bir mucizesini sunan Dipsiz Göl kamp alanı Antalya’nın Akseki ilçesi Konya’nın Bozkır ilçesi sınırında yer alır. Göl dibinde konumlanan kamp işletmesinde çadır kampı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra toplu taşıma ya da özel araç ile ulaşımın kolay biçimde sağlandığı kamp alanında karavanınız ile konaklayabilirsiniz. Dipsiz Göl kamp bölgesine ulaştıktan sonra mutlaka çevreyi gözlemlemenizi hatta bu anları ölümsüzleştirmek için fotoğrafçılığı denemenizi öneririz.

Akdeniz’in incisi Dipsiz Göl kamp alanı çevresinde herhangi bir özel işletme bulunmaz. Bu nedenle günlük ihtiyaçlarınızın büyük bir çoğunluğunu profesyonel kamp tecrübelerinize dayanarak gidermeniz gerekebilir. Özel işletmelerin bulunmadığı kamp alanına gelirken yolda birçok ihtiyacınızı giderebilir ve dayanıklı besinleri yanınıza alabilirsiniz. 

Toros Dağları’nın kuzey yamaçlarında ve 1702 metre rakım seviyesinde bulunan kamp işletmesinde birçok aktiviteyi deneme fırsatına ulaşabilirsiniz. Bölgede trekking için birbirinden güzel imkânlar bulunur. Bu sayede bölgede kendinize özel bir trekking rotası belirleyebilir ve kıymetli vakitlerin keyfini çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda bölgede bisiklet sürebilir ya da tertemiz oksijen eşliğinde yoga yapabilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

22°/14° C

Clouds

Sal (21.May)

23°/11° C

Clouds

Çar (22.May)

22°/10° C

Clear

Per (23.May)

13°/8° C

Rain

Cum (24.May)

12°/9° C

Rain

Cmt (25.May)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Gezi
Rahatlama

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Ağaçlık alan