Dharma Karavan Kamp

Dharma Karavan Kamp
4,70

instagram.com/dharmakaravankamp/

0 539 924 94 35

Ovayenice, Çatalca-Ortaköy Yolu No:87, Çatalca/İstanbul

Özel işletme


Hakkında

İstanbul’un Çatalca ilçesinde doğayla iç içe bir kamp deneyimi için Dharma Karavan Kamp’ı tercih edebilirsiniz. Geniş bir alan üzerine kurulmuş Dharma Karavan Kamp tesisinin bir kenarında büyüleyici bir doğa atmosferi varken bir diğer yakında merkezi şehir rotası yer alıyor. Bu sayede şehrin göbeğinden çok fazla uzaklaşmadan doğayla iç içe kamp anıları biriktirme şansı bulabiliyorsunuz. Dharma Karavan Kamp, İstanbul’un merkezine 58 km, Tekirdağ’a 131 km ve İzmit’e 178 km uzaklıkta bulunuyor. Haritaya konumu girerek karavanla yola çıktığınızda kolay bir istikamet üzerinden tesise ulaşabiliyorsunuz. Üstelik Avrupa Standartlarına göre inşa edilmiş tesisin kapsamlı hizmetleri sayesinde içeri girdiğiniz andan itibaren konfor ve kaliteyi bir arada bulabilirsiniz.

Çatalca Dharma Karavan Kamp tesisi vizyonu itibariyle karavan kampları için özel olarak inşa edilmiş. Dolayısıyla kamp alanında karavanınız için gecelik, aylık ve yıllık olarak özel bir alan kiralama şansınız bulunuyor. Kiralamış olduğunuz alanda güvenle karavan konaklaması yaparken pek çok hizmetten de faydalanabiliyorsunuz. Dharma Karavan Kamp’ta misafirler için tuvalet, duş, mangal alanı, güvenlik sistemleri ve bisiklet yolu gibi pek çok olanak sunuluyor. Bu sayede kampta konakladığınız süre boyunca ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabiliyorsunuz. Dharma Karavan Kamp’ta yemek ihtiyaçlarınız için bir mangal imkânı sunuluyor. Ayrıca sipariş vermek istediğiniz noktada paket yemeklerden de yararlanabilirsiniz. Karavanda bir mutfak alanınız olduğunda ise kendi yemeğinizi kolayca hazırlayabilirsiniz. 

Dharma Karavan Kamp, misafirlerine doğayla bütünleşmiş anılar vadederken sosyal aktivite imkânları da vadediyor. Tesiste açık hava sineması etkinliklerine katılabilir ya da bir şehir gezisine çıkabilirsiniz. Kamp süresi boyunca doğayı keşfetmek isterseniz de trekking yapabilir ya da bisiklet turuna vakit ayırabilirsiniz. Dharma Karavan Kamp tesisine doğru karavanınızla yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

17°/15° C

Clouds

Çar (17.Nis)

17°/10° C

Rain

Per (18.Nis)

11°/10° C

Rain

Cum (19.Nis)

11°/10° C

Rain

Cmt (20.Nis)

12°/10° C

Rain

Paz (21.Nis)

14°/13° C

Rain

Pzt (22.Nis)

15°/13° C

Rain

Sal (23.Nis)

16°/14° C

Clouds

Çar (24.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş