Dereköy Kamp Alanı

Dereköy Kamp Alanı
4,50

--

--

Dereköy/Kemalpaşa/İzmir


Hakkında

İzmir Kemalpaşa-Torbalı yolu üzerinde bulunan Dereköy kamp alanında dilediğiniz sakinliği bulabilirsiniz. Ücretsiz kamp alanının bulunduğu bölgeye toplu taşıma ile ulaşım sağlanamamakta. Bu nedenle bölgeye özel araç ya da motor ile gitmenizi öneririz. Özel aracınızı rahatlıkla kamp alanına getirebilir ve çadır yanında konumlandırabilirsiniz. Ücretsiz kamp alanı çevresinde herhangi bir işletme bulunmuyor. Ancak Dereköy kamp alanı köy merkezine oldukça yakın. Gün içerisinde market ile yeme-içme gibi ihtiyaçlarınızı köy merkezinden karşılayabilirsiniz.

Dereköy kamp alanının düz konumu sayesinde karavanınız ile de gelebilirsiniz. Üstelik ücretsiz konaklama imkânı sayesinde kendi karavanınız ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bölge kamp ateşi ve mangal yakmak için oldukça müsaittir. Getirmiş olduğunuz yiyecekleri ateş üzerinde ısıtabilir ya da kendi mangalınızı yakabilirsiniz. Kamp işletmesinde wc, duş ya da elektrik gibi hizmetler bulunmuyor. Bu sayede bölgede profesyonel bir kamp deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Doğanın içerisinde konumlanan Dereköy kamp alanında birçok sporu da deneyebilirsiniz. Bisikletiniz varsa mutlaka aracınıza bağlayarak getirmenizi öneririz. Kamp bölgesinin manzarası bisiklet yolculuğu için harika bir imkân sunacaktır. Aynı zamanda farklı rotalarda konumlanan eşsiz manzaraları doğa yürüyüşü yani trekking yaparken de gözlemleyebilirsiniz. Daha önce kaya tırmanışı yaptıysanız da ekipmanları bölgeye getirebilirsiniz. Bu sayede vücudunuzu geliştirecek macera dolu bir kaya tırmanışı yapabilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

35°/22° C

Clear

Cmt (22.Haz)

38°/24° C

Clear

Paz (23.Haz)

39°/23° C

Clear

Pzt (24.Haz)

38°/23° C

Clear

Sal (25.Haz)

38°/26° C

Clear

Çar (26.Haz)

Aktiviteler

Tırmanış
Kültür
Bisiklet
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Gezi
Rahatlama

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Nehir kenarı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Ağaçlık alan