Denizkent Mocamp

Denizkent Mocamp
4,00

instagram.com/denizkentmocamp/

0 554 772 21 33

Denizkent, Merkez Sokak, Manavgat/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Not: Denizkent Mocamp tesisi 2023 yılında aktif olarak hizmet vermiyor.

Akdeniz maviliğinde huzur bulacağınız unutulmaz bir kamp tatili için Denizkent Mocamp tesisini tercih edebilirsiniz. “Dünyadan uzak bir yer” temasıyla çalışan tesiste, günlük hayatın yorucu rutinlerinden uzaklaşabilmeniz için pek çok olanak düşünülüyor. Bu sayede hem doğanın güzelliği hem de konforlu tesis avantajları sayesinde aradığınız kamp tatili konseptini yakalayabiliyorsunuz. Denizkent Mocamp tesisinin Antalya şehir merkezine yaklaşık 50 dakika ve Manavgat ilçe merkezine 35 dakikalık kısa bir mesafesi mevcut. Bu sayede ulaşımınızı özellikle Mersin-Antalya yolunu kullanarak kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Tesisin konumu itibariyle ulaşım yalnızca özel araçlarla sağlanıyor. Dolayısıyla Denizkent Mocamp’ın konaklama ücretine dahil ettiği otopark imkânlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Akdeniz’in mavi ve yeşil huzurunda konumlanmış Denizkent Mocamp tesisinde dilediğiniz konaklama fırsatlarıyla buluşabilirsiniz. Arzunuza göre kendi çadırınızı kurabilir ya da tesisin hazırlamış olduğu özel çadırları kiralayabilirsiniz. Ayrıca tercihiniz lüks bir çadırdan yana olursa da Glamping yapılarda konaklayabilirsiniz. Kamp tatilinde de ev konforundan biraz olsun vazgeçemem diyenlerdenseniz tesisin bungalow evlerinde konaklayabilirsiniz. Son olarak kendi karavanınızla tesise gelebilir ya da özel karavanları bir ücret dahilinde kiralayabilirsiniz. Geniş konaklama fırsatlarıyla beklentilerinizi büyük ölçüde karşılayan Denizkent Mocamp isimli tesiste hizmetler için de emek sarf ediliyor. Tesiste kendinizi rahat hissedebileceğiniz sıcak su, elektrik bağlantısı, internet, buzdolabı, ocak, internet ve aydınlatma türevi hizmetler bulabilirsiniz. Ayrıca kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz gibi tesisin organik bahçesinden toplanmış ürünlerle hazırlanan yemekleri restoranda deneyimleyebilirsiniz.

Denizkent Mocamp isimli tesisin denize sıfır konumu ve ormanla iç içe rotası sayesinde birçok aktiviteye vakit ayırabilirsiniz. Öncelikle tesiste kalırken huzurlu bir denizde yüzme, dalış ve olta balıkçılığının keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı şekilde şehri ve doğayı keşfetmek için trekking, bisiklet turu ve gezi aktivitelerini deneyebilirsiniz. Denizkent Mocamp isimli tesise doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgilere ulaşmak için iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

19°/19° C

Clouds

Pzt (22.Nis)

21°/20° C

Clouds

Sal (23.Nis)

25°/22° C

Clouds

Çar (24.Nis)

22°/19° C

Clouds

Per (25.Nis)

23°/20° C

Clouds

Cum (26.Nis)

21°/20° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

23°/20° C

Clouds

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Voleybol alanı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş