Denizatı Kamp Alanı

Denizatı Kamp Alanı
4,30

denizatikamp.com/

0 542 216 80 84

Denizatı Kamp Alanı, Karaincirli Sahili Esentepe mevkii, Enez/Edirne

Özel işletme


Hakkında

Enez’de denize sıfır tertemiz bir atmosfer eşliğinde kamp için Denizatı Kamp Alanı’nı tercih edebilirsiniz. Büyüleyici Saros manzarası eşliğinde konforlu bir bungalow konaklaması yapabileceğiniz Denizatı Kamp Alanı’nda bir tatilden beklediğiniz her türlü ayrıntı özel olarak düşünülmüş. Tesise gelmek noktasında da zorluk yaşamadığınız gibi hem özel araç hem de toplu taşımayı tercih edebiliyorsunuz. Denizatı Kamp Alanı’na gelirken toplu taşımayı kullandığınızda Karaincirli Köyü girişine kadar gelip kalan yolu kendiniz devam edebilirsiniz. Aynı şekilde özel aracı kullanarak da büyüleyici Saros manzarası eşliğinde yolculuğunuzu sürdürebilirsiniz.

Denizatı Kamp Alanı’na giriş yaptığınız andan itibaren ilgi çekici konaklama birimleriyle karşılaşabilirsiniz. Tesiste ilk konaklama biriminiz özgürce kurabildiğiniz kendi çadırınız yönünde oluyor. Bunun yanı sıra Denizatı Kamp Alanı’nda Fıçı Tipi Bungalov ya da Sandık Evlerde konaklayabilirsiniz. Tesiste çadır kurma noktalarının birbirinden ayrılmış olması konforlu ve keyifli bir vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca tesiste bungalov ya da sandık evlerin şirin yapısı sayesinde kendinizi rüya gibi bir kamp deneyiminde hissedebilirsiniz. Tesisin misafirler tarafından tercih edilmesinin başında da gelişmiş hizmet olanakları geliyor. Tesiste pişirme olanaklarından restorana dek pek çok imkânı aynı anda bulabilirsiniz.

Denizatı Kamp Alanı’nın misafirler tarafından birincil tercih nedenleri arasında Saros Körfezi’ni ayaklar altına seren büyüleyici bir manzara yer alıyor. Ayrıca canlı müzik ve eğlenceli kamp aktiviteleriyle akşamlarınızı da oldukça keyifli bir hâle getirebilirsiniz. Enez’in ünlü tesisi Denizatı Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

18°/16° C

Rain

Pzt (22.Nis)

17°/18° C

Clouds

Sal (23.Nis)

19°/17° C

Clouds

Çar (24.Nis)

18°/14° C

Rain

Per (25.Nis)

18°/16° C

Rain

Cum (26.Nis)

19°/16° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş