Deniz Kızı Cafe Camping

Deniz Kızı Cafe Camping
4,40

--

0536 928 45 05

Kocapınar, Silifke/Mersin

Özel işletme


Hakkında

Mersin’de ailenizle birlikte denize sıfır bir kamp tatiline doğru yola çıkmak için rotaya Deniz Kızı Cafe Camping tesisini ekleyebilirsiniz. İncekum Halk Plajı’nın yakınında hizmet veren tesis, Silifke’nin Kocapınar bölgesinde bulunuyor. Dolayısıyla tesisin Mersin-Antalya yoluna yakın konumu sayesinde ulaşım hem özel araç hem de toplu taşımayla kolaylıkla sağlanabiliyor. Deniz Kızı Cafe Camping’in Mersin şehir merkezine 121 km yani 1 saat 50 dakikaya ulaşan bir sürüş mesafesi mevcut. Ayrıca tesisin bulunduğu Silifke ilçe merkezinden de ulaşım Atatürk Bulvarı üzerinden yaklaşık 20 dakika içerisinde sağlanabiliyor. Kamp tesisine ulaşımda tercihiniz özel araç olursa vermiş olduğunuz konaklama ücretine dahil bir hizmet olarak otopark imkânından yararlanabilirsiniz. Özel aracın bulunmadığı durumlarda ise Mersin-Antalya yolu üzerinde hizmet veren toplu taşıma araçlarıyla Deniz Kızı Cafe Camping tesisine ulaşabilirsiniz.

Mersin’in Silifke ilçesinde hem kafe hem kamp hizmeti veren kamp tesisinde birbirinden farklı konaklama imkânlarını bulabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet anlayışını konforlu konaklama birimleriyle birleştiren tesiste kendi çadırınızı kurabilir ya da karavanla konaklayabilirsiniz. Yemyeşil ağaçların kapladığı alanda çadırınızı kurarak gölgelik ve serin bir havanın keyfini çıkarabilirsiniz. Deniz Kızı Cafe Camping’in sunmuş olduğu hizmetler sıcak su, duş, market, kafe, otopark, masa-sandalye, aydınlatma, buzdolabı ve mangal alanı olarak sıralanıyor. Bu sayede günlük kamp ihtiyaçlarınızın büyük bir çoğunluğunu tesis bünyesinde karşılama şansınız bulunuyor. Özellikle tesiste kalırken gün içerisinde yemek alternatifleri için kendi imkânlarınızı kullanarak mangal yakabilir ya da kafenin lezzetli öğünlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede Deniz Kızı Cafe Camping’te kalırken hem konaklama hem hizmet hem de yemek noktasında beklentilerinizin büyük bir çoğunluğunu karşılama imkânı bulabilirsiniz. 

Silifke’nin saklı cenneti Deniz Kızı Cafe Camping tesisinde masmavi bir denizin yanı başında kamp tatilinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kamp tesisinde konaklayan misafirler için şezlong ve şemsiye kiralama hizmeti sunuluyor. Dolayısıyla plajda şezlong ve şemsiye hizmetlerinden faydalanarak yüzme, dalış ya da balıkçılığın keyfini çıkarabilirsiniz. Tesiste maviliklerin yanı sıra yeşile doymak istediğiniz noktada doğa yürüyüşü, bisiklet turu ya da gezi gibi huzurlu aktivitelerle vakit geçirebilirsiniz. Deniz Kızı Cafe Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce imkân, hizmetler, konaklama ve ulaşım hakkında detaylı bilgi almak adına iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

Görseller: 1. İlhami Eyi, 2. İlhami Eyi, 3. Zeliha Dişlen, 4. Halukcan Dişlen, 5. Zeliha Dişlen, 6. Zeliha Dişlen 7. Bilge, 8. İlhami Eyi, 9. Rümeysa Yalçın, 10. Zeliha Dişlen 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş