Deniz Camp

Deniz Camp
3,90

facebook.com/akcakocadenizcamp/

0 542 693 49 87

Edilli köyü plajı, Akçakoca/Düzce

Özel işletme


Hakkında

Akçakoca Deniz Camp’ta bir tarafı masmavi deniz bir tarafı yemyeşil ağaçlarla çevrili bir doğa kampı yapabilirsiniz. Tesis, Düzce’nin Akçakoca ilçesi ve Edilli Köyü Plajı rotasında hizmet veriyor. Bu sayede gün içerisinde eşsiz bir doğanın keyfini doyasıyla çıkarabiliyorsunuz. Deniz Camp, Karasu-Şile yoluna oldukça yakın bir noktada hizmet veriyor. Bu sayede tesise ulaşımı hem toplu taşıma araçları hem de şahsi aracınızla kolayca sağlayabiliyorsunuz. Deniz Camp’a İstanbul’dan 2 saat 50 dakika ve Düzce şehir merkezinden 42 dakikalık bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca tesise özel araçla geldikten sonra konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Deniz Camp’ta kampçıların konaklayabileceği çadır alanları, karavan yerleri ve bungalov evler tasarlanmış. Bu sayede bir kamp tatilinden beklentinize orantılı olarak size en uygun konaklama tercihini yapabilirsiniz. Tesisin özenle tasarlanmış olduğu konforlu bungalov evler 30 m2’yi bulan bir büyüklüğe sahip. Ayrıca odaların içinde 1 çift kişilik + 1 tek kişilik yatak, mutfak, wc ve duş gibi hizmetler de bulunuyor. Dolayısıyla evinizde hissettiğiniz konforu tesisin özel bungalov evlerinde de yaşayabilirsiniz. Tercihiniz çadır ve karavandan yana olursa da Akçakoca’nın büyüleyici doğasında atmosferin keyfini çıkarabileceğiniz vakitler geçirebilirsiniz. 

Akçakoca Deniz Camp’ta yaz sezonunda popüler pek çok aktiviteyi keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Öncelikle Akçakoca’nın eşsiz denizinde yüzmeye vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca sahil kenarında uzanarak güneşin keyfini de çıkarma fırsatı bulabilirsiniz. Doğanın kendisiyle vakit geçirmek isterseniz trekking, bisiklet turu ya da kültürel bir gezi planlayabilirsiniz. Akçakoca’da hizmet veren Deniz Camp’ın hizmet bilgileri ve konaklama alternatifleri hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş